Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně se našli vývojáři, kteří mají koule a jsou to Poláci! :D U Postal a Manhunt jsem se neskutečně bavil a tohle musím prostě mít! Jasný, mějte mně za blázna, ale tenhle typ her mně prostě baví :) Je to něco jako far cry, call of duty. Jen v tom rozdílu, že tady střílíte i do civilistů i když prosí o život. A je to docela zbabělost od Epicu, distancovat se od téhle hry když používají UE 4.
    • Veskoslav
      Zbabělost? Opravdu si myslíš, že v tom hraje roli zbabělost? Jsi vážně naivní. Taky by jsi nechtěl, aby tvůj produkt byl spojován s něčím takovým.
      • A co Manhunt od Rockstaru? Firma která má za sebou legendární GTAčko a Max Payne. Těm to problém nedělalo vydat. Taky si to odneslo kritiku a, že by se z toho R* podělal? To stejné u tohodle, epicu by to ani neublížilo.
  • TheGGG
    Hnus tadle hra, hlavní char sice vypadá fakt hustě a dabing je taky slibnej, ale na vraždění civilů není nic zábavnýho. Pro úchylné fandy indie her asi dobrý, ale IMO prostě moc. Jinak, ale musím říct, že ze vzhledu i proslovu té postavy je skutečně cítit nenávist, za to palce nahoru. Být to nějaká hra, víc zaměřená na psychologické pozadí podobnýh lidí, určo by to stálo za to.
    Jinak prostě klasický Lobo styl.
  • Sarkeesian asi od vcera poradne zvoni v usich. Ta po tom skoci jak slepice po flusu. Nic lepsiho si nemohla prat a zas na tom vyvari velky stokoruny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit