Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak, proboha, může mít někdo požitek z toho jízdního modelu, který je v tom walkthrough? Vždyť to jezdí jako vysokozdvižné vozíky...

    Arkádu klidně, ale ať se to chová alespoň trochu jako auto. Zlaté GTA IV.
  • Abiczko
    tak jediný co jsem se dozvěděl je že umějí dělat hezká videa....jak se skládá to auto,to musela být hrozná pakárna dát to všechno dohromady,ale vypadá to hezky...každopádně každý milovník benzinu by uvítal kdyby radši mákli na fyzice auta místo videí *4*
  • jeastl tam bude jízdní model jak v TDU 2 tak potěž pánbůh! na G27 to bylo nehratelny, špatnej forcefeedback a další....vždycky sem si radši zahral jedničku, která na tom byla odost líp
  • Jeden by temer zacal jasat ze se dockame na PC solidniho nastupce TDU jednicky ( o dvojce skoda mluvit ).
    Radsi jsi nedelam nadeje a pripadne se necham prijemne prekvapit. Moc neverim ze to bude s volantem hratelne. Dost mozny ze vyvojari s podporou volantu ani nepocitaji jak je dnes u arkad zvykem. Bohuzel.
  • Kr.Pa
    pracovní doba na tiscali je flexibilní:
    11.6.2013 04:05
    • no a teď si to přepočti an čas v USA
  • Docela dost mazecovy Camaro ZL v traileru
  • B.o.b
    Jenom dofuám že bude pohled zevnitř auta, jak to bylo ukázáno v traileru. Jinak překvapení jak hra vypadá v reálu.
    • Vím, že hry mají být hlavně o zábavě a hratelnosti ale po spuštění první traileru mě čekal šok. Přesně na tenhle posun v grafice jsem se těšil, bohužel po spuštění walktroughtu, jsem opět vystřízlivěl.
    • Tak třeba Test drive unlimited 2 byl podle mě z kokpitu skoro nehratelný. Jízdní model byl tak zvláštní, že jsem si ho užil až při pohledu zpoza auta a s gamepadem.
      • Naopak Driver se jinak než z kokpitu hrát nedal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit