Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diablovky nijak zvlášť nežeru. Udělal bych RPG z 3.osoby jako byl Space Marine, kterej mě bavil fakt hodně, protože konečně dokázali udělat relativně velký bitvy, pěkně zpracovaný prostředí Warhammeru, epičnost a kvalitní příběh. Řezat orky v 1.linii jako mariňák je prostě jinej pocit než někoho nudně uklikávat při pohledu ze stropu..
  • A co takhle udělat pořádný taktický RPGčko (třeba něco ve stylu "nového" Shadowrunu) vycházející z Dark Heresy, kde by člověk hrál za Inkvizitora a jeho bandu? Popřípadě to třeba licencovat Telltale, by taky mohlo mít krásnej výsledek.
    • Vojta_Ilavsky
      Ta tahovka je výbornej nápad, ale Telltale? To myslíš vážně? Zrovna W40K Telltale? Ty ses zbláznil... :D
      • Telltale z toho spravi super epizodicky interaktivny serial:) Kazda epizoda vide po pol roku, rozhodnutia nebudu mat vlastne vplyv na nic, ale bude to vyzerat pekne a mat celkom dobry pribeh:)
  • Skoda, ze hru nemohl dodelat Obsidian a kvuli financnim potizim ji musel podstoupit temhle segedinum.
  • lidi, viděli jste ty WH40k gamesy, co sehnali GOGáci? massive, Chaos Gate okamžitá koupě :3
    • pozor na choas gate - ludia sa stazuju na crash v prvej misii...
    • Dik za info. Akurat som si vcera hovoril, ze by bolo super keby to je na GOGu:)
    • XorxoxTalarius
      Coze? COZE??? Kde?

      EDIT:
      Prave jsem byl na GOG a strikl jsem si do kalhot ....
      Uplne: https://youtu.be/4pXfHLUlZf4 *14*
      • Vojta_Ilavsky
        Kdyby jsi četl bleskovky. *7*
        • XorxoxTalarius
          Nemuzu cist uplne vsechno *1*
          • Vojta_Ilavsky
            BTW co budeš kupovat? Já se chystám jenom na W40k: Chaos Gate, tahovky mám rád, ty další 2 už jsou na mě až moc starý konceptuálně prošlý.
            • XorxoxTalarius
              Ja budu kupovat vsechny tri, jelikoz Chaos Gate proto jelikoz je to Warhammer UFO, Epic proto ze jsou tam obri bitvy a Hornet Rat proto ze jsem ji v zivote nedohral a dodnes si pamatuju ze jsem hral jednu bitvy dva mesice, nez se mi podarila vyhrat s apon trochu uspokojivym vysledkem
  • XorxoxTalarius
    A kdyz jsem psal pod filmu z Warcraftem ze Games Workshopu pekne drbe, tak jsem byl uminuskovan :D
    Ale co uz, pokud to bude kvalitni s dobrym pribehem a bude se to dobre hrat a nebude to stat 50 Euro, tak nemam nic proti :)
    • Ale tak z tych niekolko novych hier sa najdu aj zaujimave a dobre:) Nechapem ich ale, cele roky si strazili znacku, licenciu skoro nikomu nedali a zrazu ju davaju tusim kazdemu.
  • Warhammer 40 00 jsem měl opravdu rád a je mi opravdu smutno, že se tato strategie ztratila *9*
  • Sr_Lobo
    Pro velký úspěch Games Workshop již brzy oznámí stolní hru "Kacíři nezlob se",multi platformní "The Sims - správce Kapituly" a pro naše nejmenší úpravu oblíbeného seriálu "My little heretic".
    • TheLordoftheNonsense
      Chci to všechno mít!
    • při čtení tvého komentu jsem si prdl. náhoda nebo něco víc ?
      • Že by střevní potíže?
      • Sr_Lobo
        Beru tu to jako poklonu a potenciální příslib lepších zítřků ve jménu Císaře!
        Pro případ, že příznaky nepoleví doporučuji Rennie, Degasin anebo tn.cz.
    • Kozy
      Něco jako správce kapituly už je, jako fanouškovskej projekt. http://www.bay12forums.com/smf/index.php?topic=142620.1710/

      Jinak opět pěkně trapnej teaser, drsnej jak šmirglapapír.
      • Sr_Lobo
        Tak to se divim, že to GW ještě nezaříznul.
  • residentevilfans
    Ted to jen neposrat! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit