Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Páni dva typy misí pro likvidaci Exaltu, už vidím jak likvidace jejich buňek po celým světě bude úžasně natahovat hratelnost. Vůbec to nesmrdí stereotypem *7*
  • xcom docela solidni hra ovšem mohla byt trochu propracovanejší a taky multiplayer by mohl mit potencial kdyby na nem trochu zapracovali. jinak mne to moc nechytlo ale chystam se na shadowrun returns
  • Pozeral som video z hrania a tí roboti sa mi tam vôbec nehodia. Ešte keby išli cestou Halo exoskeletu alebo Mass Effect brneni, ale toto vyzerá smiešne. Ako z béčkových akčných hier. Nepáči sa mi, kam táto séria smeruje...
    • Já to mam stejně. Jak bych byl vděčnej za vicero map, základen, ufounů, zbraní. To, že je to cele hozené do komixového vzhledu už mi téměř nevadí, ale to že to zas házej někam do fantas-cyber-magorie mě mrzí. Jak by to bylo krásný, kdyby šli směrem k realismu a ufouni by byli strašidelnější a vůbec vošklivější *4*
    • Má to být další strategický prvek, ve kterém se musíš rozhodnout, jestli budeš svého vojáka vylepšovat klasickou cestou, nebo ho z něho nenávratně uděláš kyborga se všemi plusy, i mínusy s tím souvisejícími.
      Jinak bych tak skeptický ke směřování série nebyl. Podle videa co tady postnul ismolik (díky), je tam spousta vylepšení a určitě ode mě má 2K velký plus za to, že hru vydává jako datadisk za rozumnou cenu. Jiný velký vydavatel, jako Ubisoft, nebo EA by z toho určitě udělal dvojku, za plnou pálku.
    • ja nechápu jestli v tom sedi nebo kde maji nohy
      • Jsou upravení. Například jim odřezali nohy a dali jim nohy z oceli ;)
      • Hlavné je, že majú veľké zbraňe v rukách. Autori sú zrejme fanúšikovia filmu Avatar.
        Nakoniec, je to aj tak na kosť orezané torzo kedysi vynikajúcej hry a toto zapadá do toho konceptu.
        • taky mi to prijde jako torzo
          • staci si pozriet video alebo precitat par noviniek o dataci a zistis ze maju amputovane koncatiny...

            nikto hraca nenuti aby tychto cyborgov vyrabal pouzival, kludne mozes hrat s povodnou partou alebo ich len geneticky vylepsovat...
  • TheGGG
    Super, xcom EU jedna z nej (a taky jediná) tahovek co jsem hrál. Ke svým vojákům veteránům jsem měl větší vztah, než k postavám ve většině příběhových her co jsem kdy hrál.
    • ako moze byt jedna s nej ked je to jedina ktoru si hral? Je to dobra hra, bavila ma ale ma vadi mi tam viac veci - mala moznost customizacie (co sa zlepsi s datacom), absurdne a nelogicke zvyhodnovanie supera na vyssej obtiaznosti kde pri 90% aime netrafis 3 z 5 pokusov, malo zbrani...

      najlepsou tahovkou pre mna zostava Jagged Aliance 2 ale rad by som videl napr. taky Chaos Gate v engine Xcomu...
  • jsem zvedav kolik toho za bezmála 30 éček nabidnou
  • no, podle videjí co se zatím objevili ohledně chystaného datadisku vypadají EXALT celkem jako cannon-fodder pro redukci paniky. To nic nemění na tom, že nový XCOM se mi hodně líbil a datadisk si nenechám ujít *1*
    Nakonec jedna informační nálož pro všechny, co už slintají nedočkavostí:
    http://www.youtube.com/watch?v=-Vbj0C1KKwE
    • akurat som chcel sem postnut video od Totalbiscuita ;D Inak predobjednane uz mam a tesim sa na hru. Nie je to 100% stary X-com ale hratelnost je stale dobra. A ti cyborgovia vyzeraju cool :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit