Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky by nebylo spatny zminit v clanku demo a dat odkaz *3*
    http://www.sector.sk/demo/19618/assetto-corsa-tech-demo.htm *8*
    • Ono to ale není demo jako demo, je to jen tech demo z počátku tohoto roku, jako vlastník nkPro jsem jej aktivoval klíčem, bez něj tam nejde snad volant či co. Klasické demo pak normálně bude na Steamu, ale až někdy po vydání verze 1.0.
      • Jo to je pravda, s tim demem jsem mozna prehnal, ale pro vyzkouseni fyziky to staci
  • hle. zázrak. děkujeme ti herní bože, že po takové době sucha a ročním odložení CARS jsi se nad námi volantofili slitoval. co se ceny týče, tak pravda. jako akce to nevypadá. ale když vezmem v potaz šířku potenciálních kupců a nároky na tvorbu simulátoru, tak se to jeví rozumné.
  • jen co dostanu výplatu tak do toho jdu :) ,nemůžu se dočkat
  • No nic.. Tak mě to navnadilo že jdu zapnout steam a pokoupim... *4*
  • Bezkonkurencne najlepsi simulator aky som doteraz hral, aj ked Game Stock Car 2012/2013 je stale este srdcovka. Dufam, ze pridaju aj simulaciu pocasia kedze netkar pro dazd mal. Pocity z jazdy sa nedaju ani opisat. Ked sa im podari nejakym zazrakom ziskat licenciu na Nordschleife a nascanovat ju, tak ma Kunos vystarane.
  • Pro informaci dodám, že Radiators Champ a další už dělají na vozech do AC, namátkou třeba Ferrari 312 PB, Ferrari 500 F2, Shelby Cobra a další. Osobně se moc těším na závody do vrchu, třeba takové Monno - Passo del Mortirolo: http://www.drivingitalia.net/forum/index.php?showtopic=61314
  • mondzi
    Diky za clanok, tesim sa na dojmy od Vaska.
  • To není možný že o ty hře ted slyším poprvé vypadá to dost krutě. Když to koupím ted tak už pak dostanu aj plnou hru bez připlacení ?
    • Ano, dostanes betu, všetky ďalšie updaty aj plnú hru bez ďalších doplatkov. Konečne zajtra výplata :)
      • panove ja kopil par dni zpet. 22euro - steam key. staci pohledat
  • v patek dalsi update bety, novy auta / trate.
  • Taky děkuji za článek a přimlouvám se za další informace ohledně této hry.
    AC jsem rovněž vyzkoušel a přeju hře úspěchy. Jak už tu bylo napsáno, hra má výbornou fyziku, propracované modely i tratě. Pocit z jízdy se mi moc zamlouval. Optimalizica také vypadá, že je hodně dobrá, hrál jsem na starší GTX 460 1GB OC a i když se karta trochu potila, hra jela ve fullHD naprosto plynule a bez potíží .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit