Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Novodobej Armagedon! Škoda že je to PS3 exclusive, tohle bych si zahrál.
    • jestli me pamet neklame tak tahle serie je jeste starsi nez Carmagedon. A nebo prvni dil na PS1 vysel v podobnou dobu. Druhej dil jsem hral hodne s kamosem.
  • hura info.hral jsem vsechny dily a vzdy to byla paradni zabava,proste rezba na kolech.tesim se hlavne na multiplayer a konecne nebudu muset hrat jen splitscreen s nekym na gauci :-).destrukce,hodne vozoveho parku a opravdu vsejlake zbrane,to je silenost twisted metal.proste relax
  • Jak tak vidím tu konzoliádu jízdní modely a podobně, tak tuhle hru s radostí minu. Ještě že to není na PC.
    • Tobe nuti nekdo kupovat hry, kdyz pises "Ještě že to není na PC."? Takove chore mysleni lze fakt videt jen u lidi co napsal "...".
      • Tohle je diskuse, ne oddělení chvalozpěvů. Vzpamatuj se. Pokud máš problém s mým názorem, je to jen Tvůj problém.
        • Jo a věta "ještě že to není na PC" byla myšlena tak, že až si někdo bude stěžovat na nízké prodeje a pirátění, nebude to o hanění PC hráčů. Promiň že jsem to nenapsal blbuvzdorně.
    • todle je arkada blbecku
      • nemusis mu nadavat...blbecek si spis ty...kazdemu tento jizdni model nesedne a jeste to napsal slusne tak nwm proc na neho nadavat
      • no sh*t Sherlock!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit