Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tesim sa na to jak hova*o!!! :) (filtrujete slovo h()vado wtf?? :D). Theme hospital bola prada!
  • To radši Project Hospital.
  • Vypadá to jako Theme Hospital 3D, nic víc, nic míň.
    • hm, theme hospital byl na 1 . kdyby někdo udělal starou Alfu Centauri v 3D - nic víc nic míň, tak dávám v práci výpověď : D
  • O nastupci Theme Hospital snim uz dlouho a vypada to, ze se konecne dockam. Puvodne jsem doufal v cesky Project Hospital, ale cim dal tim vic si myslim, ze to nedopadne dobre.

    P.S. Doufam, ze v Two Point Hospital nezapomenou na epidemie a krysy!
  • Lukyz
    Já jen doufám, že nezapomenou na hlášení recepční *1*
  • Odulin
    Jestli nebudu moci mít podlahu celičkou zblitou, tak to nebude ono.
    • Inquisitor
      Ještě pobíhající krysy, bez nich by to nešlo :)
  • MickeyMutant
    Třeba vymyšlenou rakovinu. To se budem plácat do kolen, až pacientovi po chemo a posledním ozařování prozradím, že jsem si ji vymyslel.
    • Raka budou léčit javorovým sirupem .
    • Jo přijde pacient a místo hlavy bude mít raka a ozařováním ho změníš na kraba a až nasadíš chemo pacientovi dorostou další čtyři nohy to bude sranda
      • Někdo prostě nemá smysl pro humor...
        • no postavim si nemocnici a voni tam chodej pacienti se svitici hlavou to je strasne srandovni *7* jakej to ma rating 3+?
          • Lukyz
            Jasně, protože "hrát" si na dětskou onkologii a víc než pacienty muset řešit lobby farmaceutických společností, úplatky, dotace, provoz nemocnice a doktory alkoholiky by byla hrozná bžunda *7*
            • no jasne bez toho by hra na normalni nemocnici nemohla fungovat...on nikdo nevrdil ze to ma byt simulator, ale musi tam bejt nesmysli? To nejde udelat vtip jinak?
            • ámen

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit