Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja ji od včera mam a paráda. Vyrovná se to pc verzi a je o dost lepší než na ps3. Tam je to spis srandovni
  • Tak snad už všichni diskutéři vědí že to byl jen hoax..samozřejmě hra pro WiiU výjde ...takže příště zase u dalšího tématu hateři...
  • Wii U je mrtvola
  • jonatan.hanzlik
    Je to škoda. Chápu to rozhodnutí tak, že na Wii prostě není dostatečná kupní síla. Tak se tedy tenhle přístroj potápí stále níž a níž...
  • Wii se prodalo za ty roky 100 mil, jo není to rekord, PS2 víc třeba, ale na druhou stranu PS3 jen 80 mil... takže Wii fail určitě nebyl. Prostě je to škatule zaměřená na jinou oblast hráčů, na jiné hry.

    Osobně si teda myslím, že hry typu Watch Dogs nemají na Nintendu co dělat, stejně by si je tam koupilo mizivé procento lidí.
    • A tohle je právě největší problém, který Nintendo má. Lidi si furt myslej, že Wii U je Wii.
    • Veskoslav
      Někdo si tady pletel Wii a WiiU. A mimoto Wii v ceně 1900 Kč si koupil každý kvůli ceně *1*
    • fizola
      Len tu ide o WiiU, nie o Wii.
  • Miserius
    No, tak si to všech 10 lidí koupí na jinou platformu...
  • ruthan
    Jsem moc zvedavej jako to s tema chytrakama dopadne. Puvodne bych, cekal ze budou naprosto v pohode, protoze prodeje DS klonu jsou obrovsky, ale pritom jsou ve ztrate, takze nekde ztraci strasny prachy.

    Dost mozna tim, ze na HW nic nemaj a 95 procent lidi s DS co znam jsou pirati, tak asi moc her neprodaj. Ale i tak vzhledem k tomu, ze americani nekradou a ceny her jsou vysoky, tak by meli videt tolik, aby si proste WiiU v pohode zamazli. Vzdyt Nintendo bylo firmou s nejvetsim ziskem na hlavu v IT.

    Podle me byl fail uz WII, ano oslovili novou skupinu, ale ta si na konzoli koupila cely 2 hry a naopak na hardcore hrace se vykasli. A ted tim, ze k ty novy konzoli nepribalili ani Wiimote, nemaji na ni hry, ani vlastni ani 3rd party, to zazdili uplne i u ovci. A pokrocilejsi hraci si precetli HW specifikace a doslo jim, ze ten tablet je stejnej gimmick jak Move, Kinect, Shield a dalsi nestvurnost, ktery nikdo nechce.
    • 1) Nintendo si ve ztrátě současného ročního stavu může dovolit být ještě 20 let a pořád na tom bude finančně líp, než konkurence.

      2) 3DS má nehorázně velké prodeje. Koneckonců je to fakt skvělý handheld. Pirátit se na něj moc úspěšně pořád ještě nedá, takže to jim moc neublíží.

      3) Říct, že Wii byl fail je kompletně nahlavu.

      4) Na hardcore hráče se nintendo nikdy nevykašlalo. Jen si správně uvědomuje, že "hardcore hráč" znamená užívat si skvěle nadesignované hry s křivkou obtížnosti, která nabídne výzvu jak pro nováčka, tak pro zkušeného hráče.
      A ne hrát jenom "ó tak dospělé ultrarealistické hry plné krve, násilí, propagandy a pořád stejných šedých zdí".

      5) Na WiiU už je docela dost kvalitních her a v tomhle roce se chystá pořádný nášup - Mario Kart 8, X (monolith), Donkey Kong Country Tropical Freeze, Super Smash Bros.... A když na E3 oznámí i novou Zeldu a Metroida, bude to naprostý mazec.
      • Ad 3 - říct, že Wii byl fail se vyloženě nedá, ale nelze říct, že by ta konzole byla ze strategického hlediska úspěch. Už s gamecubem si nintendo svou politikou "hlavně žádné hry jako GTA3 a žádné poruchové DVD mechaniky" postupně alienizovalo řadu hráčů a vydavatelských studií a Wii v tomto trendu pokračovalo. I to přispívá k nynější situaci, že na Wii U nebude mnoho her krom first party titulů, čímž se Nintendo ochuzuje o obrovské množství zákazníků
      • Podle mého názoru na Wii U není nic kloudného co neexistuje na jiné platformy , snad kromě Zombi U . Evropa není Japonsko , mě osobně absolutně tituly jako Mario nebo Zelda nelákají , jsem schopen uznat jejich kvality , ale nekoupil bych si je . Absolutně podcenili dvě věci , splácali ( vím , trochu zjednodušuju ) outdatové CPU s modernější grafárnou , přidali 2GB RAMky a mysleli , že zopakují trefu Wii . Bohužel , svět a vývoj je trochu jinde . Druhá věc , postavit herní portfolio na několika multiplatformových titulech spolu s nekonečnými pokračováními infantilností je trochu málo .
      • frag.ment
        Je vidět, že Nintendo má svou specifickou skupinu uživatelů. Ze všech her, co jsi vyjmenoval mě nezajímá a neláka ani jedna. Tím samozřejmě něchci říct, že jsou to špatný hry, jen jsem v předešlém postu spíš narážel na to, kolik má Nintendo u nás v ČR zákazníků. Osobně neznám nikoho, kdo má Wii nebo WiiU..
    • frag.ment
      Ty jseš Jack pod novým nickem?
      • Ty vole, všichni jsou Jack nebo Veskoslav, ne? *7*
        • frag.ment
          No občas mám takovej pocit..
  • frag.ment
    To je fakt důležitá informace.. Kolik je v ČR vlastníků konzole Wii U a zajímá je tato hra? Jeden nebo dva?
    • Pořád to má víc dobrých her než PS4.
      (Ne, že bzch proti němu něco měl, chci tyhle kozole obě.)
    • 3
      • 4 a 5 .D Každopádně u jejich nejnovější hry (ACBF) je letáček s reklamou na Watch Dogs pro Wii U takže zrušená nebude ,)
        • Miserius
          Víš vůbec jak je to dlouho co tyhle letáčky tisknuli? Ty hry dřepěj někde na skladě teď už tak 4-5 měsíců... Kor v tomhle oboru je týden stará informace naprosto mylná...
  • Není důvod, tato konzole končí. Už je to oficiální, přestane se vyrábět.
    • Ronox
      Jednalo se jen o konec premium setu s přikládanou hrou. Výroba konzole samotné nebyla zastavena.
      • Když mrkneš na prodeje, tak asi brzo bude :)
        • Ronox
          Nintendo si většinou lidi kupují před uvedením nového na trh, kdy tam je dostatek titulů. Takto jsem si koupil DS, když vyšlo 3DS a nyní jsem si pořídil 3DS XL. Stejně jak jsem si pořizoval Wii, když uvedli WiiU. Sice na to není takovej randál her, ale na druhou stránka většina her jsou kvalitní kousky, které doopravdy člověka chytnou a baví. Já mám Nintendo rád a díky jejich "jinému" smýšlení nadále budu mít.
    • Zdroj?
      • Gojira
        NY Times ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit