Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jurb83

    Poprosim Black Flag! Najlepsi AC!!!!

    • Hrál jsem jen BF a nebyl špatný. Ale jestli byl nejlepší, tak to za mě není žádná sláva.

      • Derp_1337

        Sto lidí, sto chutí.

        Osobně taky Black Flag považuji za jedno z nejlepších AC. Ale chápu, že ne každému to muselo sednout.

  • Vyzkousel jsem temer vsechny dily AC , i pomerne chvaleny black flag 🤷‍♂️prijde mi to vsechno jako pres kopirak a hrozne me to nebavilo uz od prvniho dilu 💁‍♂️

    • jurb83

      Praveze Black Flag vytrca z tej kopy hnoja ako slnecnica

  • Jako taky bych chtěl být natěšený jako pan Homola, ale mi již jaksi všechny ty AC lezou krkem a na hry od Ubisoftu začínám mít kopřivku. 

    • jurb83

      Vylez na stoziar. Obsad lokalitu. Klasika

  • Remaky jsou potřeba. Assassínů vychází málo, je potřeba přidat plyn a vydávat víc :-D

    • Derp_1337

      Ano, to je vlhký sen akcionářů. Stačí jenom oprášit starý obsah a vydat ho jako nový a peníze se kutálejí... a hloupí hráči nakupují. 😀

  • Nemyslim si, ze bude Ubisoft predelavat Unity nebo Syndicate. Black Flag se nabizi, jde o samostatny titul, popularni a uz docela letity. Podle pripadneho uspechu se pak rozhodnou, zda predelavat i Eziovu trilogii. Black Flag me nechava naprosto chladnym, ale remake dvojky bych si dal libit.

    • Akurat ze Black Flag svojim zasadenim tak nejak konkuruje ich Skull and Bones hre. - to sa mi nezda az take dobre rozhodnutie (samozrejme ze nejde o rovnake hry, ale ako singleplayer hrac si asi vyberie BF nez Skull And Bones, ale az cas ukaze ako to bude ak Remaknu Black Flag)

      • Derp_1337

        A nebo je to naopak. Díky Skull & Bones je teď větší poptávku o pirátskou tématiku a proto dělají remake Black Flag.

        • asi je, vid uspecha uz vlastne dlhorocnu Sea of Thieves. Ale moznost kradnut si zakaznikov vo vlastnej firme to mi znie blaznivo. Ako uplne nie som oboznameny ako je na tom Skull and Bones, ale myslim ze tam by sa dalo mat vacsi zisk s miktoransakciami a byt teda celkovo ziskovejsi, nez (ak by) Black Flag ostalo ako povodna takmer cisto singleplayer hra bez micro a dalsich moznosti platieb (Seasons/battle pasy a podobne).

          Cize vydanie Black FLag co by odnieslo hracov z inej hry (ziskovejsej?)v ramci firmy mi znie nezmyslene.


          Al to su len teorie, o BF ako noveho remaku oficialne este niz nezaznelo.

          +Ubisoft ma divny management imho. (a cudujem sa ze dokazu roky pracovat na hre a stale o moznom datume vydania nevieme nic - vid Beyond Good and Evil, Sands of time. a asi sa najdu aj dalsie)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit