Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak me napriklad digitalni distribuce nelaka, ja kdyz si kupuji hru, chci a musim mit i krabicku *3*
    • Masa-san
      Taky, taky, Prostě to DVD, obal, guide, reklamní produkty jsou důkazem, že jsem si hru pořídil i dlouho po té co zapomenu heslo ke steamu a stratim transakční výpis *5*

      Možná by nebylo od věci kdyby steam nabízel i možnost do-poslání originalky poštou, třeba za příplatek par desítek korun.
  • hehe, vas problem prichazite o jednu z nejlepsich her soucasnosti kdyz u vas ubisoft skoncil... assassins creed ;) a s tim ze novy znacky to maji tezky maji nahodou pravdu, jestli vam vadi jak vsichni serou na hrace tak si kupte konzoli kde se hraci maji dobre :) jo ale prominte ja zapomnel, to byste si pak museli kupovat hry :-D :-D
    • Mopped
      Já hraji na PC a hry si kupuji, takže to moc nechápu. Asi jsem debil, nebo to budeš spíše ty.
    • assassins creed to je to novy CoD?
    • Ty ses tak vtipnej....
      • A TAKY anno 2070
  • Já myslel že ubisoft se zabývá vývojem zbytečných a obtěžujících DRM, oni maj i nějaké hry? :-D
  • Myslim ze Ubi by melo nez takove blbosti resit, jestli jim s jejich pristupem vubec nekdo koupi neco. Osobne jsem se zaprisahl a uz od nich nic nechci. Po zkusenosti s jejich jednanim, a bezduvodnym banem klice k S7... Stala se z nich nechutna korporace totalne kalejici na hrace. Spis mi prislo, ze jsem pro ne jak obtizny hmyz, nez zakaznik co do nich sype penize. At zdechnou!
  • Ubi ma co rikat, protoze i kdyz se neco milostive uracej vydat na PC tak to vetsinou byva nechutnej consolovej port.
  • kostejnesmrtelny
    Ubisoft ať radši drží krafací díru... *7*
  • Mají pravdu, ale proč to říká zrovna Ubisoft...snad nechtěj mít vlastní Steam jako EA.
    • Jo a k From Dust, mám strategie rád, ale po tom co jsme slyšel jak dojebali ovládní pc verzi(už v Defense gridu mě ten styl štval i když se dalo), sem ani nečekoval na warezu co je to zač. A na XBLA má velkou šanci jakákoliv dobrá hra bez konkurence v žánru(třeba Torchlight).
  • On hlavne From Dust byl takova pytlovina, ze 90% lidi se kvuli tomu nevyplatilo chodit pro krabicovku
  • ubisoft uz vsechny sance promarnil, teda alespon u me

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit