Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divím se, že se najde ještě někdo, kdo vývojářům žere takovou prezentaci. Myslet si, že se bude výsledná hratelnost tomuto podobat, je naivní.
  • RangerCZ
    Nojo. Je to škoda.
    Ale lepší Rainbow six siege než žádná Rainbow six.
  • Takzvané "next gen hry" by klidně šli udělat i na staré generaci - dokládají to i některé hry, ale pro mě je prostě next gen jen reklamní nálepka aby se to lépe prodávalo.
    Můžete mi říct, co je next gen - lepší grafika? - kvůli toho si nekoupím hru, více zničitelných věcí? nebo inovativní prvky, které by v pohodě šli implementovat i na starém HW?
    • Next-gen je pro mě nová generace konzolí,nic víc,nic míň. Ale každej si pod tím, stejně jako u jiných abstraktních marketingových výrazů (které ale hráči také milují) jako realistická grafika,umělá inteligence atd., může představit milion a jeden význam. Z toho plyne jedna věc, kašlete na merketingový řeči o ještě bělejším prádle,nebo se vám ty hry vážně znechutí
  • už od obrázků by z toho nejspíš byla tuctovka s příběhem na americký způsob Call of duty, pokud byl vývoj téhle hry přímo nahrazen Siege, je to jen k dobru, přestože jsem co se týká nových her a hypování skeptik, Siege vypadá slibně
    • firebug
      Taky nějak nevidím důvod, proč Patriots oplakávat. Mezi lidi se dostalo pár obrázků, nástin příběhu a video, jak by to MOHLO vypadat a ze všeho zmíněného to vypadalo jako hra, jdoucí na ruku fanouškům CoD. Dělat R6 jako silně příběhový zážitek je stejně úplná blbost! Chápu, že nějaké příběhové ohraničení je asi dobré mít, ale hry podobného střihu přeci o příběhu vůbec nejsou. SWAT4, Athena Sword a Raven Shield jsem dohrál několikrát (minimálně některé mise :-) a jaké ty hry měly příběhové pozadí si vůbec nepamatuji - neboli nešlo o nic, na co bych v souvislosti s tou danou hrou vzpomínal...
  • Nevím co přesně měl tím next genem na mysli ale s toho co sem viděl tak po grafické stránce to není žádný zázrak a ta destrukce je úsměvná. Když v ukázce gameplay maník pistolí střelil do jednoho prkna které tvořili roletu na okně a přitom se odštipli kusy z dalších dvou okolo a v roletě zela díra jako po zásahu RPG tak sem se musel smát. Patriots mě svým konceptem oslovily mnohem víc a pokud by měla být hlavním tahákem Siege zmiňovaná destrukce tak si ho s klidným srdcem nechám ujít. Když budu mít chuť na podobné demoliční derby mohu si pustit postarší Bad Company 2 protože i tam byla destrukce stejně efektní leč primitivní a přehnaná. *6*
  • Nechcem nič hovoriť ale Patriots vyzerá oveľa lepšie ako toto Siege takže to určite nie je zastaralá hra.
  • tohle nechapu.. proc zrusit? pokud chtej Siege na nextgen, tak proc nevydat Patriots na minule konzole? proc to proste nevydaj jako budget pro PC za 10 euro? co muzou stratit? jestli se bojej o image znacky, tak to staci prejmenovat a prodat. jestli jsou neschopny to dodelat, tak at to prodaj jinemu vydavateli, nebo hodej na kickstarter. nebo at aspon uvolnej kod a nakej kutil to uz zprovozni. 3,5 roku prace do kytek, to uz je sakra mrhani. to ikdyby to dali jako bonus do nejaky edice Siege, tak se to vyplati. ...tohle me fakt mrzi ...Vegas 2 hraju do dneska.
  • C-BEAM
    nehralo sa to celkom samé, tak na tom ešte musia zamakať...
  • Spades
    Ježiši ta zbraň vůbec nekope...
  • Asi bola malo casual a dnesne CoD/BF deticky by ju nevedeli hrat, tak radsej zlepsili daky MP hnus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit