Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nakonec z toho bude simulátor sněhové vločky. "The Snowflake Divison"
  • Kravicka
    No jo GTA V se odkladalo na optimalizaci, Division se bude odkladat na deoptimalizaci.
    • Jo vsak raz uz downgradovali grafiku, tak asi este downgraduju viac :)
    • Třeba vědí víc než my a čekají až příští rok vyjde refresh next gen konzolí s méně zastaralým HW? *3*
  • N0isy
    Z toho bude zas downgrade jak prase. Jen počkejte.
    • tak na konzole urcite
  • Jiste kvuli optimalizaci ... jako w3 ... a videl bych to jeste tak 2-3x dokola ...
  • Hra s překrásnou grafikou, ale až vyjde bude ta grafika zastaralá.
    • *Hra s překrásnou grafikou, ale až vyjde bude ta grafika osekaná.*
      Opravil jsem ti to *1*
  • Jediné čo mi na tejto pripravovanej hre vadí je to slovíčko online, v skutočnosti sú to dve veci, to prvé je online a to druhé je ubisoft.
  • No ještě že mělo Unity a Watch Dogs tolik negativních ohlasů ohledně stavu v jakým obě hry vypustili, jinak tahle hra vyšla v termínu a vypadala by a hrála by se hůř než ty dvě předešlé dohromady.

    Jen ať si dají v Massive Entertainment na čas. Hry od nich byly vždy zárukou kvality, a protože dokáží až magicky optimalizovat (viz World in Conflict), tak ta hra může vypadat vážně úžasně.
  • Mart9
    A to sem myslel, že už to dávno vyšlo.
  • beztak to odlozili aby to mohli patricne okrouhat *1*
  • Lepší než vydat sračku, která se nedá ani hrát. Viz ASASIN
    • Ubi zvládá oboje, vydání odložit a ještě vydat sračku.5
    • Enclaw
      A nebo Watch Dogs *2*
    • deathfish
      Jo, vypadá to, že se poučili, což je dobře, protože Ubi má podle mě jako jeden z mála dobré nápady na AAA hry. Jen se jim né vždy podaří využít jejich potenciál na výbornou *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit