Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No já jsem jedině pro Blood Dragon . MARK IV , motherfucker !

    (Mimochodem na ps store je ta hra mezi špičkou,takže ty dementy v ubisoftu nechápu,ten chystanej pravěk at si strčej někam) .
  • Cože ?!!! Ubisoft nezaplatí vývojářům z trháku roku a pak se diví, že ti vývojáři po soudu odejdou s plnou kapsou a materiálem ... pak po X letech vydají vlastní opravdu nepovedenou parodii s velmi známým jménem ... tak zkusí něco jiného a ejhle ono se to trochu chytne ... tak to za 2 roky zkopírují a vydávají to za ''novou'' hru ... No a nyní, když už lidi chtějí něco jiného, tak už ani neví ... TOMU říkám blbost vývojářů ... kdyby alespoň změnili jméno a nekáleli na slavné FarCry od nynějšího CryTeku... FarCry je jedině hra z roku 2004 ... žádný jiný farcry není - to jsou jen ubohé blbosti ...
    • Přes ně,FarCry z roku 2004 je jenom jeden,to byla pořádná scifi akce.A co si budem povídat s odstupem času i ten crysis podle mě není nic moc.
  • a co válka s islámem *1*
  • Western !!!§
  • Jursky park :)
  • Vogon
    Nuuuuuda. Co takhle Ostrava a okolí, kde byste místo zvěře lovili naše přismahlé spoluobčany. Místo orlů by vás navštěvovala skupinka našich spoluobčanů, kteří mají rádi vůni železa, a slušně by se vyptávali zda máte nějaké železo, pokud byste ho neměli, tak by vám začali nadávat a upravili by vám auto lopatou.
  • Nechám se překvapit. Víme, že v Ubisoftu mají jeden z nejsilnějších matrošů ve videoherní vývojářské sféře vůbec, takže nemám obavy, že by Ubi se zasazením a námětem do dalšího dílu FC zklamali.
  • Něco ve stylu dvojky. Trochu vážnější příběh, ne třeba tak ulítlej jako FC3 (a půl). Líbil se mi tón celýho příběhu, konflikt ve stylu občanský války o moc nad částí Afriky. Super atmosféra.

    Jelikož roky hraju AC i FC a už se docela dost stírá rozdíl mezi těma dvěma sériema co se základní kostry hratelnosti týče (vylez na věž, osvoboď ji, odkryj si část mapy s úkoly, osvoboď nepřátelský tábor atd.) tak už bych si klidně za ty roky dal něco jinýho, ale v podobnym světě ;).
    • Dvojka byla jednoznačně nejhorší díl série...
  • vratit se k 1 znakym pribehem podobnym *2* *2*
  • Veď táto novinka je vyše mesiac stará, čo ste dobu zaspali redakcia games.cz? :D
    Ale aby som sa aj ja vyjadril tak by som určite nepohrdol nejakou far cry hrou zasadenou do spaghetti western ameriky 19 storočia divokého západu a určite by ma potešilo aj zasadenie do post apocalyptického sveta ako v mad maxovi. Pokračovanie Blood Dragona sa ale asi nedočkáme, najmä po tej blamáži s únikom hry pred vydaním , aj keď treba uznať, že hra to bola aj napriek svojej dĺžke pomaly lepšia záležitosť ako fc3 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit