Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Prosím, ať to brzy chcípne a zůstane v zapomění 🙏🏻

    • Hidden

      Vidis, ja bych si naopak pral, aby to uspesne bylo a lidi si jen stezovali, ze tam chteji jine postavy. Treba by pak konecne prestali mrsit znacky jako Tom Clancy a delat tucty ruznych pokusu ala Fortnite, battle royale a podobne a zacali se venovat necemu jinemu. :)

    • D3sert

      Já rád vypnu u Codka a tohle mi přijde jako alternativa ke Call of Duty Black Ops úplně v pohodě, ještě když to je f2p.

    • redicius

      proč? opravdu si přeješ něčí neúspěch? přijde ti to normální?

      • Lukyz

        Popravdě? Konkrétnímu člověku určitě ne, ale korporátu bez xichtu, kterej už nějakej ten pátek przní, ždímá a recykluje zavedený značky celkem ano. Jako grand finale vezmou všechny svoje vydojený IP a naházej je do jednoho F2P titulu, kterej zaplaví mikrostransakcema.

        Protože kdo dneska nemá svoje CoD / Fortnite jako by nebyl.

        • redicius

          A nebylo by dobrý, aby si to lidi zkusili a o budoucnosti projektu rozhodli hráči?

          Mimo to, tvrdit, že zrovna Ubi je bez ksychtu je taky dobré, když mají za sebou spoustu inovativních věcí a podporování indie scény, Ubi Art atd.

          Já zastávám názor, že pokud jsou to jejich značky, ať si s něma dělají co chtějí. Hráči dají najevo, tak jak to bylo už v minulosti opakovaně, jestli to pak chtějí nebo ne. Když to hrát nebudu chtít, tak to hrát nebudu. Nemusím. Nebo snad ano? Něco mi uniklo?

        • Makaronka2

          To hraješ jenom indie hry nebo ti ,,vydojený IP" ostatních firem nevadí? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit