Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tyhle kkti me fakt stvou, nikdy ani USD ode mě, torrent a najdi si mě
  • MrSanta
    Tages není dobrá věc. Nelíbí se mi to a tak jejich hry nekupuju. Bohužel si tak asi nikdy nezahraju Riddicka. Není mi moc jasné proč dávají tages i na Steam verze her (viz Riddick), když je to vázané na účet na Steamu a bez něj si hru stejně nenainstaluju a nezahraju *7*
  • Lawliet
    o čtení těchto licencí byla docela pěkna epizoda south-parku... *1* jinak jsem pěkně nasraný co jsem se dozveděl ten 3 aktivační limit.. *16*
  • calwin
    aký je v hernom priemysle rozdiel medzi slovom "ochrana" a "oj*b" ? :D
    • Veskoslav
      Ochrana slouží k ojebávání hráčů, ale ojebávání hráčů neslouží k ochraně hráčů:)
      • calwin
        konečne si mi potvrdil že si to nehovorím iba ja :D
  • Nchapu proc porad vyvojari nechavaji "podporu" na piratech
    • Veskoslav
      Nechápeš věcí, to se ztratí:)
  • for nNname-vlákno došlo.Ano,byla to urážka,ale ty jsi byl první kdo začal nadávat (Jindru si nazval ču*ákem a ti co ti dali mínus teplou*ama) tak tu nezačínej o primitivnosti....a ano jsi špína, protože se tak chováš,tipuju že je ti tak dvanáct a za monitorem a v anonymitě si jistě připadáš hustej jak sirup,že?Nemysli si,znám takové lidi,a nesnáším je,dál už tě nebudu řešit,stejně se neuvědomíš. *11*
  • Veskoslav
    Tak tento krok naprosto nechápu:( Přece jenom Ubisoft říká, že s DRM ochranou v podobě jaká byla je většina spokojená, tak proč to ksakru měnit? Nechápu:( *1*



    P.S: Kdo nepochopí, jedná se o ironii....
    • Protoze jsou hodni a mysli i na mensinu.
      • Veskoslav
        Nedělej ze sebe blbce...
        • Pro ty chudsi duchem, to byla ironie.
          • Veskoslav
            U tebe? Po tom, co tu předvádíš? Nenech se vysmát.
  • Ja som si skyrim a assassina kúpil, lebo pri cracku bol taký textový súbor, ža ak sa mi hry páčia mám si ich kúpiť. Bolo to síce aj pri BF3, ale to by kvôli singlu kúpil len idi*t + to nezmyselné konzolové tlačenie kláves na čas ...
  • Když jsem před Vánocema vážně přemýšlel, že si to koupím, nakonec jsem rád, že jsem se rozhodl nějaký ten měsíc počkat, jestli ta hra nebude mít nějaké skryté fatální vady. Jsem docela rád, protože o tom, že si mohu nainstalovat hru maximálně třikrát se nikde nepsalo, na krabici bych to asi taky nenašel.
    A upřímně lituju těch, co za to zaplatili a teď se cítí nějak podvedení. Ne proto, že bych Ubi přál ať shoří v peklech a dobře těm, co jim v tom pomáhají (což si sice myslím, ale ne kvůli tomuhle případu), ale jako zákazík/uživatel jsem byl několikrát ojebán a vím, co to je za pocit :)
    • Ještě jedna věc, Ubi podpora je taková malá ruleta. Psal jsem tam 2x kvůli problémům v Homam6, jednou odpověděli za dva a půl týdne a to na něco, na co jsem se vůbec neptal, a po druhé neodpověděli vůbec.
      Spoléhat, že vás podpora v něčem podpoří, je u Ubi mladistvá naivita.
  • No moment. Ja mam koupenou originalku Anno 2070 - mam tomu rozumnet tak, ze mam treba jen 10 aktivaci, ktere jakmile vypotrebuju tak konec ?
    • no máš 3 aktivace na jednu originálku, pokud se nepletu...
      • Tuto dementnost už měla hra Spore od EA, kterou sem koupil synovi. 3 aktivace a nazdar. Sem to nainstaloval na komp, jenže sem musel reistalovat win, tak sem si to nainstaloval znova pohoda. Po 2 dnech sem ale ZASE musel reinstalovat win, takze znova instalace. Potom vsechno bezelo(delal to disk, ale to je jedno), jenze si to syn chtel zahrat i na chalupe tak sem to instaloval na notebook a tam mi to napsalo , že mi došly aktivace a byl konec. Říkam si WTF , tak volam na EA support. Tam to zvedla nějaká blbá ženská, která ani nevěděla co po ní chci. Po půl hodině vysvětlování mě přepojila na nějaký technický oddělení. Tam se to teda vyřešilo a dostal sem aktivace(později vyšel i nějakej program). Ale ta největší perlička, bylo mi řečeno, že je to bezplatný, po měsíci přišlo vyúčtování za telefon na 1000 kč. To sem už fakt nemoch, takže sem to radši ani neřešil *7* .
        • Je to neuveritelny bordel co si k platicim zakaznikum dovolujou. Pak neni divu, ze lidi ty gamesky pirati. Toto je totiz opravdu neco. 3 aktivace sou pekny ojezd. Nemuzu si pomoct, ale prijde me to, ze se snazi svym platicim zakaznikum co nejvic hazet klacky pod nohy, misto aby si jich cenili. Nestkutecne. Opravdu.
      • To si delas kozy ?! Uz to mam aktivovane na domacim PC a na notasu, to uz mi jako zbyva jen jedna aktivace a pak muzu originalku zahodit nebo co ?
        • no zahodit by byla skoda :) Je to preci jen hezka herni krabice :) Ta patri do vystavky :)))

          Ale ja nevim jak to UBISOFT s tim pridelovanim dela. Absolutne je nechapu. Pokud nechctej aby mela hra hodne aktivaci tak pak preci kazdymu nebudou jentak na pozadani pridavat dalsi.
          Ale osobne si myslim ze by si kazdy clovek co si originalku koupi mohl aktivovat kolikrát chce. A na jaký stroj chce. To že se aktivace zrušila už i při změně grafické karty považuji za vrchol drzosti vůcí zákazníkům.
          • No ja taky. Ted kdyz to ctu tak jsem z toho uplne rozcarovany.
        • existuje moznost zavolat na jejich zakaznickou linku a oni to muzou aktivovat dalsi aktivace :). druha, podstatne jednodussi varianta je crack
        • Nedělá. Je to tak. Když je vyčerpáš, musíš napsat Playmanovi nebo Ubi a požádat o další. Třeba ti vyhoví za týden, dva či tři.
          • O tom neví při koupi nikdo. Není žádná povinnost to uvádět. Nejsem si jistý jestli je to nějak uvedené v licencích. Jinak samozdřejmně u software vždy platilo že koupíš => přečteš licenci => nesouhlasíš => vrátíš a obchodník je povinen Ti vrátit peníze. Ale neznám nikoho kdo by to dělal .... každý jen hurá hurá do hry, licence? přeskočit ťuk ťuk a hrát.
            • Kazdopadne jedno vim jiste - pokud to chteji takto provozovat i nadale tak dalsi Anno uz si holt nekoupim. Uz ted to maji u me nalomene kvuli tomu, ze jim skutecne kazdou chvilku padaji servery. Toto s tim DRM me totalne dorazilo.
            • No je to tak. Neznam nikoho kdo by si pri instalaci cetl tech 20 stranek nesmyslu aby v tom hledal nejakou pravni klicku ci slovni spojeni se kterym nesouhlasi aby pak utikal zpet do obchodu a dozadoval se na pokladne vraceni penez z duvodu nesouhlasu s licenci.
          • Pffff, tak to je ale teda ojezd. Ja se musim dozadovat abych mohl hrat mnou radne zakoupenou hru ? WTF ?! Melo by to byt vazane na ubi.com account, ktery jsem si stejne musel vytvorit abych mel pristup k online funkcim (ktere me mimochodem taky pekne serou, pac jim 3x do tydne padaji servery a hra z nejakeho duvodu neuklada lokalni kopii profilu). No jsem zvedavy az to budu po ctvrte instalovat jak to bude probihat. To maji u me teda velke minus. Kdyz jsem hru kupoval o zadnem takovem imbecilnim DRM jsem nevedel.
            • No prave. Rikam, ja jsem o takovychto nesmyslech pri koupi vubec nevedel. Koupil jsem to, protoze me bavilo Anno 1404 Benatky.
            • Na to je jednoduchý lék. Nekupovat a hrát něco jiného. Ale vzhledem k tomu že o DRM není žádná informovanost mezi lidmi tak to stejně někdo vždycky koupí.
            • Ale jiste. Me jen docela rozcilily ty 3 aktivace, ktere se neobnovuji a dalsich se musim doprosovat kdesi na nejake lince + zruseni aktivace pokud vymenim HW (odchazi mi zakladni deska, krasne). Cele to je pro me docela neuveritelne. Daval jsem priklad ten DCS, ktery mam taky koupeny, ale ma tech aktivaci 10 a vzdy po mesici opet pribyvaji zpet. Takze no problem. Ale toto co vymyslel ubisoft uz je zkratka moc.
            • U software běžná věc. Ty nekupuješ tu hru jako majetek, ale kupuješ si jen jejich laskavé svolení ji zahrát za podmínek, které oni si vymyslí. Krásné že?
        • Trol.diskuzni
          Stačí dokoupit DLC s názvem "Augmentovaná licence+"! *5*
    • Treba takove DCS ma taky omezeny pocet aktivaci, ale ty vzdy po mesici po jedne zpet pribyvaji. Jestli je to tak tak mi to je fuk - 10x do mesice to reinstallovat nebudu. Ale jestli to nepribyva tak to je teda pekny ojezd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit