Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako co to je WallHAck jako Sigle ? :D Jinak hráš musel hrát snad na SuperEasy mod nebo nevím, no nevím jak ostatní ale já o takovou hru kde i snad pětileté děcko někoho zabije nestojím. Je vidět že ti s CryTeku byli ten lepší team co se odloučil od puvodních vyvojařu Farcry 1. Sice Crysis je přehnané ale rozhodně ne tak jak toto :D. Se nedivím že spousta hráčů včetně mě přěšli na OnLine Gaming. Nebo na jiný herní styl... kde je ta stylovost jako je DN3D CallofDuty 1 a 2 a podobně doufám že nemá nidko v plánu renovovat Heretic1 protože by to určitě po*rali tak jak DN3D
    *5*
  • video nefunguje
  • "Opičí obchod"? A co takhle "oheň v díře"? Jinou veselost asi nemáte páni novináři, což? Vy tý češtině ale dáváte na pr*el!
  • V článku se píše, že česká lokalizace ( titulky ) bude i na konzole.
    Zatím jsem nenašel obchod, kde by tuto skutečnost potvrdili.
    Tak co je na tom pravdy?
  • ... eeee ... aha, "stealth" tady znamená "silent kill", ne "clean hands". No každopádně to hrát nebudu a dám si raději ještě desetkrát Dishonored, to nasadilo laťku v gameplay, grafice, příběhu, stylizaci a všem ostatním proklatě vysoko.
  • na crysis alpha suit demonstration to nemá *5*
  • Nevim, ale cekal jsem po vizualni strance od te hry mnohem vice.
  • oktavius66
    No jo opět hrají na nejnižší obtížnost- škoda *3*. Jinak mě tímhle gameplayem více popotáhli k objednání originálky. Asi první hra, kde na vás vyskočí had a zakousne se vám do ruky: Naprosto super... Už se nemohu dočkat. A čím mě překvapili nejvíce je to, že hra vyjde v CZ lokalizaci nejen na PC, ale i na konzole což u mě mají velké +. Žádná cenzura ve hře nebude. To se bát nemusíte. V životě jsem ve hře neviděl cenzuru na sprosté slova. To by se jste v MoH nebo GTA slyšeli samé pípání. Mají to cenzurováno jelikož to je asi někde na konferenci. *5*
    Čím dál tím víc mě ten Far Cry 3 překvapuje *3*
    • Tak cz lokalizace hodne potesila (ze jo BoBe?), a to jsem o tomhle infu az doted nevedel. Sice anglicky umim hodne dobre, ale materskej jazyk je holt materskej jazyk. :)
    • nejnizsi obtiznost, vypnutou AI a zaplou nesmrtelnost .. tak to alespon vypada .. uvidime .. FPS v otevrenem svete (Crysis se nepocita) zas tolik neni tak snad ...
  • ten gameplay je totalne k smichu, to je sragora neskutecna. Zlaty FC1. Tohle je odpad CODoidni stylu. hnus.
    • Já se zase divim, že jste v mínusu za to, že ste soudný a poznáte totálně sračkový gameplay video. Plíživá část - trapas. Akční část - Rambo by se styděl. Doufám že tohle bylo to nejhorší co FC3 předvede, protože to na mě až to teď působilo celkem pozitivně.
      • Abych nebyl tak negativní, ta cutscéna se mi líbyla. Mají správně morbidní vtip a to mám rád. Vypadá to, že všichni na tom ostrově jsou pěkný magoři a bude sranda se s nima "seznamovat".
    • Dá se souhlasit. Protivníci jsou hluší a slepí, hráno nejspíše na obtížnost supereasy. Na to, že je to oficiální gameplay, tak se moc nevytáhl...
  • carlosac
    Nemůžu si pomoct, ale ten death from above moment mi nehorázně připomněl Dishonored. Celé se mi to jeví jako lepší a dotaženější open-world bratříček Dishonored, uplně z jiného světa. Od sanboxové hratelností a variability při plnění misí, až po ty detaily.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit