zavřít
...

Ukázka soubojů z The Surge silně připomíná Lords of the Fallen

Deck13 se připravují na vydání svého sci-fi akčního RPG The Surge a po minulém traileru, který se věnoval primárně kořisti z boje, ukázali přímo boj. Asi není nijak překvapivé, že hra silně evokuje jejich předchozí titul Lords of the Fallen, který byl ovšem esteticky ryzím fantasy. Jelikož The Surge...
  • Zmok (anonym)
    0 souhlasí, 4 nesouhlasí
    naprosto strašné, no nic FS dejte mi pořádnou dystopii, nikdo stejně nezvládne dystopickou depku jako FS.
    21.4.2017

reagovat

• TheGGG tiscali.cz
    10 souhlasí, 5 nesouhlasí
    dyť ta hra nemá tvář, dyť to nemá styl... ty roboti vypadají hrozně nezajímavě, prostředí nezajímavě, obleky nezajímavě, naprosto nezajímavý klasický scifi styl, který nemá trochu osobnosti... chybý mě tam něco navíc, toto je jak hra od nějakého robota... prostě bez duše a stylu a nějaké unikátnosti
    21.4.2017

reagovat

• Harbinger (anonym)
    6 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Musím říct že poslední combat trailer mě trochu naklonil právě směrem ke koupi. Stále si ale počkám na recenze. Lords of the fallen rozhodně nebyla špatná hra a kdyby odstranili pár designerských chyb tak by bezpochyby jednalo o super souls klon.
    21.4.2017

reagovat

• Esanti (anonym)
    5 souhlasí, 0 nesouhlasí
    No já LoF miluju a dodnes občas hraju, takže pro mě jde o jasnou volbu. Ale souboje jsou navíc výrazně rychlejší, nebo alespoň pohyblivější než v LoF takže to působí akčněji. Vizuál mi nevadí, určitě bude zajímavé hrát to ve 4K. Dále se mi líbí, že díky sci fi zasazení a exoskeletu je realističtější to různé zběsilé uhýbání, skákání a "klouzání se" po zemi, než by to bylo třeba ve fantasy.......

Takže za mě jednoznačně O.K. a pokud to bude mít i dobrou atmosféru a alespoň logický (a nutně ne originální) příběh, tak pecka a hurá do toho. Osobně bych uvítal, kdyby to byla bomba hra ne jen pro mou lásku k LoF, ale proto, že případný větší úspěch by mohl probudit některé AAA studia......
    21.4.2017

reagovat

• krtek (anonym)
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      A tak zle to nevypadá no. :) Pro mě top a ta "láska" je dark souls a LoF pro mě bylo pomalejší a nějak mně tam něco chybělo, plus mi nebylo sympatické to "epic" pojetí viz itemy atd. Jinak pravda tohle v rámci sci-fi zasazení působí přirozeněji a je to akčnější, což je plus. Pokud to bude mít dobrou hratelnost a i nějaký RPG systém (vylepšování suitu, dost zbraní atd...) resp dobře zpracovaný RPG systém, tak by to mohlo být zajímavé.
      Btw ty tvůrci dělali nějaký Unreal Tournament, nebo se pletu? :)
      21.4.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 107.22.63.172.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.