Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bmarg
    Nooo, líbí se mi natom to "staré" ztvárnění hry, ale zároveň ty inovace, formou zničitelnýho prostředí a různé vychytávky co má hlavní postava. Zbraňovej arsenál vypadá více než dobře. Ten soubojovej systém s těma mačetama maj povedenej, vypadá to dobře, agresivně, chaotický.. pěkný... Přijde mi to, nebo jen Ukrajinci umí udělat tak pěkný "post-apocaliptický" prostředí? :-D Stalker, teďka tejto...
  • Chlapci ukrajinští mají nejspíš rádi PoP:WW :) Já taky.
  • Klasických rubaček není nikdy dost a tahle vypadá super.
    No a Ruština(Ukrainština) tolik nevadí. Opráším školní znalosti :)
  • MishKonn
    Tahle hra vypadá naprosto úchvatně! Hlavně ten soubojový systém! Nevíte o tom někdo něco, jestli vznikl nějaký překlad do AJ?
    • Po chvíli googlení jsem zjistil, že se nikomu nepodařilo dostat do kódu hry, takže do angličtiny se dostaly jen cutscény a animovaný dialogy. Buhužel ne úplně všechny, ale většina. Menu je rovněž azbukou, v překladu jsou ale přiloženy pdf screeny s anglickým překladem pro usnadnění. Zbytek videí, který nejsou přeložený přímo ve hře, jsou přiložený zvlášť a můžete se na ně podívat v přehrávači videí.

      Tady je video a více informací je po rozkliku pod ním. Není to plnohodnotnej překlad, má to 3,6 GB ale pořád lepší než drátem do oka.
      http://www.youtube.com/watch?v=t8lYGcU2fX0

      Btw. taky vám to připomíná X-ray engine v jeho prvních fázích? :)
      • MishKonn
        Taky jsem to našel, nic moc...každopádně na IGN stojí, že tenhle kousek vyjde i na západě na PC v Q1 2012...mezitím jsem to zkusil stáhnout a hraje se to opravdu skvěle, bohužel nerozumím ani prd a ten překlad opravdu moc nepomáhá...takže počkám, až vyjde západní verze, a pak kupuju!
  • Mě by zajímalo kdy vyjde ten seriál S.T.A.L.K.E.R....
  • Tak prve zabery hry ma uchvatili. Skvele prostredie a uz som sa tesil na skvely postaposurival....A potom to zabili akymsi japanfantazy....skoda. Ale jedna vec ma zaraza toto som uz urcite hral. Neviem ci to bolo demo tejto hry alebo nejaka podobna hra ale helikoptera a suboj s bossom...toto som urcite hral....len neviem kde....
  • Cosi
    To mi připomíná tu českou hru jak vyšla v rusku. Frajer se čtyřma rukama, v každý ruce jiná bouchačka a hurá na potvory. Todle bude tak o stupeň lepší jen díky bossům. Jinak hry typu Devil May Cray, X-Blades, Serious Sam - typu všechno rozsekat na minimální kousky a dělat u toho UUUUUUAAAAAAAAA to je príma , po lobotomii mozku možná.
    • Myslíš ten Epic Fail Mutant?
      • Cosi
        Jo to bylo ono. *2*
        • http://games.tiscali.cz/recenze/ohlaseni-ceske-akcni-hry-mutant-31281 Ta krysa s rotačákem na zádech ale vypadá zajímavě :D
  • zda-li někdo víte, jak se jmenuje ten break :) co u toho hraje, zlobit se nebudu :)
    • NewTone - Run
  • páni tak tohle si nenechám ujít vypadá to na masivní adrenalinovou řežbu ukrajinci mají skvělej herní styl a dobrý nápady určitě zahraju
  • Jééé vzpomínám si na první videa této hry ještě když byla ve vývoji, pak jsem o ní dlouho neslyšel....jsem myslel, že skončila, a ono takhle....určitě eng by se hodila, tahle hra každopádně za to stojí, ale ruština je pro některé lidi, a pro mě určitě, docela oříšek :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit