Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To chce novou Ultimu online
  • Remaky jsou tady:

    http://reconstruction.voyd.net/index.php?event=project&typeKeyword=remakes3d
  • Viem, že to nesúvisí s článkom ale nepamätá si tu niekto jednu indie hru? Išlo v nej o to, že ste ovládali hviezdu a naväzovali ste na seba planéty.
  • Kozy
    Takovej herní matador zase nejsem, ultimu jsem nikdy nehrál ale všichni na ní pějou chválu, takže proč ne, jestli bude ten platební systém nějak pěkně řešenej
    • Kozy
      mínusy za co?
  • -představení téhle hry novému publiku = zjednodušit pro mainstream
    -hru projít bez investice jediné koruny = budou to protahovat tak, až si koupíte exp boost nebo skončíte
    -malé, plíživé mikrotransakce = beztak zamknou půl hry
    No nevim nevim, nevěřil bych nějakým manažerským kecům dokud to není venku
    • videl jsi diskuzi o TSW? jak "vsichni" nadavaji ze je to placene? skoro to vypada ze si lide zadaji free2play.. coz osobne absolutne nechapu.. zlaty demo... vzdyt ty hry se za A nedaji hrat a za B je to ve vysledku drazsi nez si ji koupit nebo platit predplatne.. nechapu tooooo boze...
      • když íšou, že by to mělo být akorát coop nebo sám ,nechápu proč je to FTP, mohlo se to normál koupit, možná si myslí, že vydělají víc, jinak o FTP vím dost, jde to udělat dobře i špatně
  • Cahir
    Hoši z Mythicu mají zkušenosti, nemuseli by to pos*at.
    • sankuri
      Pres dva roky jsem hral Warhammer Online a jestli ma Mythic s necim zkusenosti tak je to pridavani bugu a nelogickeho contentu s kazdym patchem:-) Nicmene DaoC se jim poved o tom zadna.
  • Nó nechci zasít bouři, ovšem zatím nemáme nic než spekulace. Má spekulace jest ta, že by neopak remake starého dílu mohla být ve finální podobě o to větší hereze, než se na první pohled může zdát. Tomu nasvědčuje kupříkladu ohlášená náhrada Lorda Britishe, za Lady British (ano, také jsem za genderovou rovnost, ale proč předělávat staré věci, aby reflektovaly moderní sociální normy). Pokud mohu mluvit sám za sebe, tak by mi bohatě stačilo kdyby nějaký remake (Kupříkladu převod IV. dílu do enginu některého z modernějších. Možná je to nemožné, ale čistě teoreticky... nešla by nějaká SP kampaň naroubovat na ultimu online?). Je docela možné, že to co jsem napsal je holý nesmysl, tudíž se omlouvám dopředu všem, kteří mají lepší technické znalosti, než má maličkost a které jsem rozesmál kupříkladu tak, jako kdybych se na fóru o vaření zeptal, co je to ta "jíška", o které v každém druhém receptu hovoří.
    • Jde o to proc bys predelaval online na offline pokud myslis preneseni pribehu, questu atd.. tak emulatory zvladnou cokoli (co jsem videl napr manawydan ti rozkopali v uo snad kazdou tecku :D ), si vymyslim ze je horsi kdo by tito udelal kdyz ne ty sam...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit