Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Last gen hry nejsou stavěny na HD. Navíc, soudě podle obrázků se jedná o předělávku z PS2, která oproti GC byla dost šizená co do efektů a hlavně nasvícení. Takže můj tip, než utrácet 20 Euro, je stáhnout si nejnovějšího Dolphin emulator + GC iso :) Včetně AA a AF je to celkem ultimátní edice, jen to chce trošku rychlejší comp :)
    • Taky mi právě přišlo, že je to znova předělávka PS2 verze, která byla (ač vypadala také velmi dobře) proti GC verzi hodně osekaná. Jen mě nenapadlo, že když to má být tak super edice, využijou graficky méně hodnotnou alternativu... Jinak co se bonusů týče, byla by asi lepší Wii verze, která má krom GC grafiky ještě navíc přídavky z PS2...
  • Malleth
    Ultimátní edice už dávno vyšla na Wiičku
  • IIBANIIOcelot
    Počkám si až někdo šikovnej(moder) udělá pravé HD textury a koupim ve slevě za 5 éček :) na PS2 to byla jedna z mojich nej her
  • Můžu mi někdo prozradit, co tuto sérii tolik proslavilo? Hodně lidi mluví o prvních 2 dílech se mi zdá (bohužel jsem nikdy nepoznal/nehrál), ale co jsem chvíli zkoušel právě původní RE4, tak absolutně nechápu, čím to lidi mohlo tak uhranout... *7*
    • maros.goc
      resident evily su klasiky zanru a Resi 2 povazujem osobne za naj survival horor ever :) ...mne narozdiel do tu kolegov nevadi ovladanie ani graficke spracovanie a s chuti sa ponorim do tej atmosferickej temnoty este aj dnes :)
      • Možná když se Capcomu podaří naškudlit něco ještě z oběhu, tak bychom se mohli dočkat i nějakýho remaku dvojky mebo trojky. I když sám mám RE2 za dokonalý právě takový jaký je - včetně vizuálního a mechanickýho zpracování - staro-novej pohled na události v Raccoon city, například v ještě obstojným enginu, na kterým jede Remake bych si nechal klidně líbit.

        Pravdou je, že ze všech možných variant oprašovat starý díly je momentální "HD-móda" posledních třech dílů nejmíň zajímavou. Osobně bych Capcomu spíš finančně rval ruce za to, aby funkční a vylepšená RE2 byla vůbec k sehnání v originále na PC. Takhle to sice řeší mnou oslavovaný emulátory, ale ze sběratelskýho hlediska je to škodice...
        • Jack1947
          Hraci jako ja pak by si mohli prozit to same co vy nostalgici. Nemuselo by je odrazovat zpracovani. ( To se asejc nestane no, skoda).
          • Tak a do tý doby se můžeš vrátit ke svejm gears of war
            • Jack1947
              Ty se vrat ke starejm hram... ( k nim se vratim nejspise jeste mi shazi doparit DLCs) *3*
      • Jack1947
        To mas dobre, ja bych holt asi nemohl hrat hry ktere (az na vyjimky) jsou starsiho data nez 2000 a ehm i to je celkem velky kompromis ktery bych delal.
        • To je dobře, aspoň že je před tebou plno skvělejch her v bezpečí
          • Jack1947
            To uz nechapu vubec, nespamovat ... ono uz debatovani delsi nez 1-3 prispevky je mysleno jako spam a co se nedozvim... a zeme se stale toci ? *8*
          • Jack1947
            To fakt nemuze byt mysleno vazne, jaka ignorance... *7*
          • Jack1947
            To uz jsem si myslel ze to bude poklidna debata. *9*
            • Stačí nepsat /nespamovat/ jak retoš a poklidná debata je zaručena. *3*
            • Ale vydrželi to dlouho...tvoje míra ignorance je nezměřitelná
    • Dneska pro me jsou ty prvni dily nehratelny, asi bysme museli na ty hre vyrust, abysme to celý ocenili
      • Jack1947
        No jo, tehdy to byl horor survival, to se dneska bohuzel moc nenosi. Hrat bych to asi take moc nemohl. Me odpuzuje u starsich her hlavne vizualni graficke zpracovani. ( obtiznost mozna taky no...)
        • Stary re nejsou ani nijak tezky, ale ovladani je priserny podle me
          • Horst_Fuchs
            No nevím, z prvních dílů jsem zkoušel jen trojku Nemesis. Když jsem se ani na padesátej pokus nedostal přes prvního bosse tak jsem se naštval a šlo to z disku. A to ovládání musel navrhovat snad nějakej mimozemšťan, hnus.
            • To ovládání takhle udělali záměrně aby hra byla těžší a děsivější. Musel bys to hrát abys to pochopil. Troufám si říct že bez toho by ta hry nikdy nebyla tak legendární jako je dnes.
          • Pořád je tu remake prvního resident evila na Gamecube/Wii - ten má ovládání mnohem lepší. Btw. Silent hill není zas tak v prdeli - např. Shattered memories je vynikající hra...
            • Nojo s tim shattered memories mas pravdu na to jsem zapomnel :D ale co se tyce origins, homecoming a downpour tak je to horor a ne v tom dobrym slova smyslu
          • Jack1947
            Me se Downpour libil (chapu ze uz byl davno v haji) Jo jinak sem ho nehral... ten bych si zahrat nekdy mohl. Na gamepadu a horror? Ty jo , no 4tka se hrala kazdopadne urcite dobre.

            Skoda ze jsem ji nedojel tenkrat na PS2, ani onekrate na PC. ( uz ani nevim proc). Dojel jsem pouze 5,6 a Relevations. ( Racoon city snad nepocitame ne?).
            • Pod pojmem stary RE myslim 1,2,3 a code veronica, je videt ze jsi to fakt nehral :D
          • Jack1947
            To melo bejt trosku rypnuti/ povytazemni temat ze dnesni hry jsou jednodussi... *3* kazdopadne tomu verim. Stejne jako verim tomu ze se neda srovnavat kvalita 1-3 a 4 vzdyt ta sla strme dolu, jako u vseho. Ted opet vytahnu 4,5 a nasledne 6... o tom uz ani nelmuve. Stejna situace malem potkala i Silent hill ( no jak pro koho). Njn dneska je to jednodussi a jednodussi a kazdy kdo prevazne hraje/hral v dnesni dobe to vi.

            Ovladani ? Gamepad ... treba by byl lepsi k hrani kdyzu vezmem ze to je psx one titul.
            • U prvnich dilu jedině gamepad. Vlastně gamepad jedině na celou serii, ale prvni dily jsou v tomhle zcela bezpodmínečný.
            • Praveze i na gamepadu je to horor...pokud jde o silent hill tak to je od ctyrky v prdeli uplne
      • ucho
        já uvidím, letos se chystám zdolat jedničku...
    • Jack1947
      Zombici, Nemesis... neznam vubec zadnou podobnou hru ktera by sahala po kotniky alespon serii Resi. Ja nechapu jak nekdo nemuze nechapat ze tahle serie je proste slavna. Jak to sakra nemuze nekdo nechapat. ( jo nehral jsem 1-3 ).
  • Keyz
    To jsou kecy. Fakta neřeknou krom těch 60 FPS.

    Jaké to má rozlišené textur? Asi to bude jako super mega HD poslední AC co vyšlo, kde to podle vzhledu to je v menším rozlišení jak textury od amatéra pro Skyrim...
  • to jsou uz opravdu tak v koncich a nemuzou vymyslet nic novyho,ze v jednom kuse porad dokola recyklujou a recyklujou to samy?
  • Tohle už bude druhá hd verze resi 4 ne?
  • BoB.2
    Pozdě.
    • Jack1947
      ...ale prece *3* ...
  • Jack1947
    Stara hra ... Next gen naroky , HD textury a "ultimatni" edice? "No co vic si prat". *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit