Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je s pen*sem? Kdo ho zakázal? to je kec ne? Mam ten pocit že slovo pen*s je často používáno v odborném slyslu, v lékařství a všelijakém pe*sovém poradenství... Určitě se to viděl běžně používat doktory a podobně na internetu... Je blbost zakazovat taková slova... Takový slovo se nedá zakázat... A ten kdo by to udělal by zasloužil zavrhnout do Tartaru za absurdní puritánství.... WOW zrovna sem to chtěl odeslat a řeklo mi to že slovo pen*s je zakázané.... Jdu si nabít brokovnici.. Na tomto pokriteckém a absurdním světě už nechci žít.. Tohle je teda vrchol...
  • Hmm, zajímalo by mě, proč je pen*s mezi zakázanými slovy. Sprostý to není, většina návštěvníků games to má a je to dokonce v názvu článku. Trochu na hlavu, nemyslíte? A třeba šourek napsat můžu.
    • Je to všechno tajná konspirace Šulínek je zakazané slovo, já sem muž v černém , v noci k nám letají mimozemšťani , Husité byli z budoucnosti ,fotky kradou duše a slovanská epopopej je ve skutečnosti další šifra mistra leonarda !!
    • no je to celé postavené na hlavu
  • Odulin
    Tak já sem asi břidil, protože v mém dildu nenašel smrt ještě asi nikdo:) A vůbec sem nějakej divnej, protože když si to vybavím, tak ani v GTA ani tady nikoho bezúčelně nazabíjím a když se mi nějakej ten civilian připlete do cesty/mušky, tak z toho mám trochu blbej pocit:) I v tom Driverovi, kde lidi uskakujou a nejde je nabrat (aspoň myslim), tak sem se v honičkách vždycky první vyhybal lidem.

    Jinak jsem docela zvědavej na 4.díl (jestli teda bude, jako že asi jo), kam posunou tu hranici šílenosti, absurdity, humoru apod.....protože mi přijde, že víc už se z toho vytřískat nedá:) Co myslíte?
    • DarkHawk
      Jo už je vývoji. A Bilson říkál, že bude SR4 ještě šílenější!
  • uchylaci
  • Pan_Klobouk
    "Pokud čtete takovýto titulek, jistě mnohým z vás okamžitě naskočí v hlavě"... vyraz bulvar. ;) To jsou vazne zpravy jako z Blesku. Nebo ceskyho Eurogameru, kdyz zrovna novinky skrabe Alesek Harazimu. Ten taky prinasi jen ty nejzasadnejsi zpravy ze sveta her.
    • Omyl, to by tam musel být vykřičník. Aby to byl bulvární nadpis, muselo by to vypadat asi takto : Umělý pen*s už má na svědomí 2 miliony obětí!
      • Pan_Klobouk
        Pravda! A taky vyraz sok by nebyl od veci. Potazmo "vime prvni", coz je v pripade CZ Eurogameru pravda. ;)
        • MrSanta
          Nezapomínejte ještě na ŠOK! a podobné výkřiky *2*
    • XorxoxTalarius
      Nahodou, ja mam na SR3 nahrano skoro k triceti hodinam a mne tahle zprava napriklad zaujala a zajimala. :)
      • Pan_Klobouk
        V pohode, se vsi vaznosti rikam, ze i takove zpravy jiste maji svoje ctenare.

        BTW prave jsem otevrel Eurogamer a prvni zprava zni "Saints Row 3: Růžová dilda už zabila 2 miliony lidí" - autor Aleš Harazim. No ty vole, ono to tam fakt je! Skoda, ze jejich system nezobrazuje cas publikovani, jako tady na Games. ;)
        • XorxoxTalarius
          Podle toho kdy jsem se tam koukal naposledy, tak je to takovych 10 minut ....
          • Pan_Klobouk
            Potom cte mozna Ales Harazim Tiscali Games. I tak se daji delat novinky. ;) Nebo cte zdejsi diskuse a muj post ho inspiroval. Nebo jsem ja sam Ales Harazim a cely to je podivna konspirace. Pravda ale je, ze ja jsem Jan Tleskac a vsechno to ridim. ;D
  • MickTheMage
    Jo, ja som mierumilovny, zatial mam len nejakych 4539 zabiti, z toho len 680 civilistov 375 maskotov. Nic tragicke :) Dobra hra, aj ked v niecom bola dvojka lepsia.
  • Black_Hand
    neni to "Whored" mod? aby to znelo stejne jako Horde :).
    • ales.smutny
      Je :) Neposlušné D vypadlo...:)
  • článek tedy pobavil *15*
  • Amylee.Anderson
    Nejlepší bylo v San Andreas někoho srazit na zem a dát mu robertkem přes hubu :D:D:D
    • Jsem jediný kdo v GTA nezabíjí obyč.lidi pro zábavu ? *15*
      • já nevim proč, ale čtyřka asi jak působila realněji, tak jsem vůbec nechtel ubližovat civilistum.. a většinou jsem je zabíjel jen omylem, či ve spěchu v autě
      • Já jsem na tom podobně..bohužel ta hra má ve čtyřce tak stupidní kameru, že při couvání jsem omylem zabil víc civilů, než za celou hru při jízdě vpřed:)
      • Jediný ne, ale budete minorita. :)
    • tak jestli tohle tam bylo nejlepsi... chtel bych vratit penize *1*
  • Tak přesně tohle je hra, kterou určitě hrát nebudu:) Nevěřím totiž tomu, že dokáže vybalancovat hranici mezi šílenym humorem a trapností....
    • Bohužel ji nikdo ze známých nemá. Tenhle rok je na áčkové hry nějaký nabušený, až přijde nějaký chudší, třeba to vyzkouším...ale mlátit někoho umělym lofasem...to už tady bylo v GTA a byl to jeden z důvodů, proč se mi ta značka znechutila...
    • Taky jsem ke hre pristupoval s despektem, ale zkusil jsem si ji u brachy na konzoli a je to fakt super vec. Objednal jsem na PC a verim, ze ve Steelportu stravim nekolik desitek hodin. Je to sice arkada jak prase, akce je totalne "over the top" a chvilku jsem si na to musel zvykat, pac tento typ her normalne nehraji, ale clovek se u toho bavi opravdu kralovsky. A kdyz ti nesedne nejaky vtipek, tak jenom pokrcis rameny a jede se dal. Vetsine z nich jsem se ale s chuti zasmal... Doporucuji nekde vyzkouset a dat tomu treba hodinu - dve. Byla by skoda, si takovou hru nechat proklouznout mezi prsty jenom kvuli predsudkum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit