Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Martin27

    Ok, takže nejlepší casting udělali na koně. Bella je fail jako prase. Snad alespoň dvojka bude záživnější. Stále nějak nechápu ten úspěch jedničky. Jedna dvě epizody byly fajn, jinak to těžce zklouzávalo do nudy.

    • Souhlasim, 2 dily mozna ok a ostatni total nuda 💁‍♂️ ted jeste cekam na reakce lidi u druhe serie ktery nevedej co je ceka 😁

    • Tanatonaut

      Bacha. Něco takového jsem tu minule napsal a dali mi ban. A taky to nebylo nic sprostého. Typičtí Games. Někdo tu má na Bellu kink 😉

    • uher

      Dával bych si bacha co tady píšeš. Dřív se tu za jakýkoliv byť minimální otření o Bellu tvrdě cenzurovalo, mazalo a banovalo.

      Na Bellu tady nesmíš mít žádnej názor.

      • to bolo uz v pdstate davno, este ked tu bola myslim Trojanova ...


        ale vazne, jednicka bola fajn, ako pre niekoho kto hru nehral. Ale ta herecka je mi tak nesympaticka a kedze dvoja ma byt uz dospela, je to ozaj fail :P

        • Tanatonaut

          Myslíš, že za onu mazací mánií mohla Bětka ? To by musela u Pc sedět od rána do večera. Už tu skoro nic nepíšu, tak nevím jestli to furt trvá i po jejím odchodu ( kterého želím, měl jsem jí rád ).

        • Jako Lyanna Mormont v GoT byla super,ale souhlasim,ze do role Ellie se nehodi.🤷‍♂️

        • Thick83

          No má jí být 19, což je takový...so-so :))

          • ale ide o vzhlad a na snimkach vyera na nenamalovanu 12-14ku? (odhadujem), Pokila mozem z videii a snimkov Elie v hre 1 a 2 tak v 2ke posobi predslaen dospelejsie (vzhladom) aj ked samozrejme stale maldo, ale toto proste u hentej vobec nepalti, stale vyzera rovnako, ako keby ani rok neubehol...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit