Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bude zase žalobička, až to Svěrák uvidí *15*
    • Na cizince si netroufne nemá šanci to on jen tady v čechách tady mu jdou soudci na ruku a i za pouhopouhé dvě slova z písničky vás klidně odsoudí...
  • TheGGG
    vypadá to pěkne, ale na příběhy o lásce mi stačí všechny ty dating simulátory co mám na steamu... navíc tam na mě čekají i hot anime obrázečky...
  • schumicrast
    Yarny se vrací...
  • Mart9
    Podle mě to na PS4 bude parádní zážitek. Asi si udělám radost.
    • Sr_Lobo
      Nechci vypadat jako rejpal, ale kolik to tak bude muset stat aby sis to ty koupil ?
      • Mart9
        V pohodě... Určitě ne ty 2 litry, co stojí UFC, to jsem čuměl. Ale když to bude mít schopnou herní dobu, kolem těch 800 bych i dal, oslovilo mě to už na E3.

        EDIT: Koukám, že na PS Store je pre-order za 600, to je dobrá cena podle mě. Pokud to nebude mít 2 hodiny. Kdyby to mělo 15 hodin, bude to nákup roku.
        • Sr_Lobo
          Tak to uprime cumim ze digitalni pre-order stoji 599,- a krabicovej preorder stoji 1550,- *8*
          Urcite to vypada hodne zaimave, ale taky mam vcelku strach ze si k tomu sednu a za dve tri hodky bude hotovo, stylem Order 1886 *9*
          • Mart9
            No třeba jsem blbej a je to nějaká jiná cena, ale když v PS Store zadám Unravel, tak vyběhne jen jeden "bundle" s touto cenou, tak snad.

            Délky se taky bojim. Trine 2 jsem hrál 14 hodin, tak kdyby tohle mělo alespoň 8 - 10 *13*
            • Mart9
              hmm, tak to bude dvouhodinovka :(
            • Sr_Lobo
              Hele PC preorder stoji 486,- http://www.kinguin.net/cz/category/17737/unravel-origin-cd-key/ takze tohle bude spravna cena, ale trochu to smrdi ze to davaj takhle za levno. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit