Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyzkoušena verze Redux a super. Umí to i Ultrawide 2560*1080 http://666kb.com/i/d23hwc5eini3q71wb.jpg , http://666kb.com/i/d23hxflyqh004u2cb.jpg
  • firebug
    Bomba! Před časem zakoupeno ve slevě na Steamu (nebo Humble Bundle?) a ještě jsem se k tomu nestačil dostat. Ještě že tak... Moc se na to těším!
    • Bohuzel screenshoty jsou mnohem lepsi, nez napln hry. Je to takova ponura nuda s hezkou prezentaci.
      • firebug
        Se zvláštní hratelností počítám. Vlastně mě nalákal games-play (který jsem viděl jen z části, abych si nekazil vlastní zážitek) a dost mě bavil i Dear Esther, kde šlo jenom o to "procházení se" tady je alespoň občas nějaký zajímavý puzzlík...
      • To je tvůj subjektivní názor. Mně to bavilo moc a v recenzích si taky vede skvěle. Víc takových her...
        • To bezpochyby, ale to co rikam, se zminuje skoro ve vsech tech recenzich. Oni vytvorili skvele prostredi, ale nedokazali do nej zasadit dobrou hru. Kdyby se to odehravalo v nejakem mene zajimavem prostredi s nezajimavou grafikou, tak by o to nikdo ani nezavadil.
          • Tak "kdyby", kdyby se v Battlefieldu nestřílelo, tak je taky na 2 věci... *4* Právě na tom ta hra staví a je tam super atmosféra a příběh. To mnohým hrám schází.
  • Ten systém 3d fotomappingu bude mít i Kingdom Come, už se těším :)
  • Sr_Lobo
    Ono to jde ještě víc graficky vylepšit *8*
    • Jack1947
      Taky se diví ale zřejmně jo ,ještě že to je zadarmo...
      • děláš jako bys za hry platil, Jacku :)
        • Jack1947
          To ne ale představ si ten Hate, mimochodem napíše to někdo kdo si bere nick - někoho kdo komprimuje hry ( s kompresí na 4,5gb fakt práce když se to pak instluje 3,5hodiny.) ... docela ftipné nemyslíš?
          • vtipné by bylo, kdybych řešil esi je to zdarma nebo ne... že se ti muj MadMax instaluje 3 hodiny neni muj problem, ale problém tvýho PC. Furt máš možnost si sosnout 30gb verzi, esi mas 10mb/s tak se ti to možná i vyplatí, Jacku :D
            • Jack1947
              Instaluje 3hodiny a pak stejně nejde, pobavils... btw. (faker).Vždyt já si nestěžuji jen je to takhle nic moc no.
            • Fit Girl je čech .. what the hell :D
    • jo, treba aby to fachalo 16:10 fullscreen kdyz uz je to ten bájnej unreal engine :(
      • 16:10 si nech na Majkrosoft Ofissssssss
        • Jmenuj jedinou nevýhodu 16:10 frajere *1*
          Je to lepší jak při práci, tak při hraní - 16:9 máš možná tak na filmy a konzole :)
          • Na hry je 16:9 lepsi, vetsi FOV = vidis toho vice. 16:10 je lepsi pouze na praci. Coz ale vubec nemeni nic na tom, ze by to kazda hra mela podporovat.
            • Tak to ale v tom případě záleží pouze na tom, jak daná hra škáluje rozlišení. Pokud do 16:10 pouze roztahuje obraz z nudlovitějšího 16:9 a přesah "seřízne", tak ano - pak je v 16:9 větší FOV.
              Ale pokud daná hra (a tak by to mělo být správně) pouze rozšíří výhled směrem nahoru a dolů, tak toho naopak přece vidíš více, ne? A výhled do stran je pak stejný - v obou případech třeba 1920px

              Je možné, že ten první případ je bohužel častější, ale hodněkrát jsem se setkal i s tím druhým - například mě teď napadá Witcher (2 a 3).
              První případ je důsledkem lenosti vývojářů, ale zase je to lepší, než žádná podpora 16:10.

              Já osobně jsem po přechodu na 16:10 spokojený a zpět na 16:9 bych se už nevracel a to 60% mých aktivit na PC jsou hry *1* (zbytek grafika, digitální kresba atd. a tam se plocha navíc hodí extrémně)
        • a ty si nech 16:9 na konzoli

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit