Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paráda, i ten trailer je supr, ale doufám že konečně opraví munici. Někdy ji můžu vzít někdy ne, s některýma postavama je to pak problém. Takový Indianna Brones je díky tomu dost nepoužitelný.
  • firebug
    Super, že pořád updatují a přidávají nový obsah. Klidně bych jim za balík nových misí šoupl i nějakej ten dolar navíc - zábavnější hru jsem totiž už dlouho nehrál!
    • firebug
      Ještě bych doplnil, že nových "Covert Ops" misí je celkem 6 a zpřístupňují se plněním příběhových misí v kampani. Pokud jste již v pokročilé části hry, zpřístupní se všechny najednou.
      Jde o krátké jednokolové mise, které musíte splnit na jeden život a je to docela výzva (2 mi daly slušně zabrat).
      Splněním mise dostanete bonus v podobě nových předmětů, které se následně objevují v levelu stejně jako bedny se střelivem. Doporučuji tak plnit hned, jak se zpřístupní průchodem kampaní.

      Vtipné, že až díky Covert misi jsem zjistil, že postavy mohou sprintovat (double-klikem) a doskočí tak o dost dále. Co mi to mohlo ušetřit nervů! :-)
  • tak to tam meli dat highlandera, ktere by byl nesmrtelnej, dokud by neprisel o hlavu *5*
    • nebo Raidena, obě role ho proslavili, takže je to cajk
      • raiden je puvodne postava ze hry nikoliv filmova a taky blesky jsou vetsi ulet nez nesmrtelnost, tou oplyvali ti akcni hrdinove vesmes vsichni *5*
        • nikdy jsem netvrdil, že film byl dříve než hra a když se podíváš na Lambertovu filmografii, tak kromě Highlandera a MK žádný film nevybočuje.
        • jo a presne naopak, role raidena ho neproslavila, to uz byl davno slavnej, spis naopak, byl to zacatek jeho konce, hrat v takovym skvaru jako mortal kombat (byl jsem na tom tenkrat v kine a nezachranilo to ani moje tehdejsi nadseni pro hru)
          • nightborne
            Mortal Kombat je nejlepší film ve vesmíru *15* !
  • Harshday
    Super zpráva. Zase po dlouhé době zahraji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit