Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle vec (hrou bych to nenazval) ma uzasnou technologii, ktera zustala uzasne nevyuzita. Osobne bych chtel videt neco s takovouhle simulaci terenu, ale online a v boji - treba neco na tema WOT. Samo idealne s tim, ze by se vlastnosti terenu menily - jednoduse proto, aby se hraci nenaucili na stejne mape kde je bazina - treba za sucha by byla vpohode prujezdna ... ;D.
  • teďkonc v humble bundle za devět dolarů plus kupa dalších her.
  • ten gameplay s Grygarem je naprosto hyptotizujci :D :D to musim mit
  • Koupil jsem to kdysi v akci a vim, ze me to celkem bavilo i kdyz jsem dost casto brutalni problem nekde dojet treba se drevem :D Vcera sem si vsimnul, ze to mam furt nainstalovany, kdyz sem videl update ...tak to zase asi testnu ... kazdopadne workshop tomu pozdeji urcite pomuze ...modu bylo hodne uz driv, ale byl sem linej to stahovat
  • To by chtelo Gamesplay.
    • nightborne
      https://www.youtube.com/watch?v=kyzsp8NhHjc

      enjoy =)
  • KamilZm
    Má to už kameru z vlastního pohledu (z kabiny)? Co vím, tak kamera byla jedna z největších bolestí.
    • z kabiny pohlad tam nie je, je z vrchu auta, alebo rotacna okolo auta. Na kameru si clovke musi zvyknut, na druhu stranu po odohrani dobrych par hodin spintires, ani neviem ci by som kameru z kabiny moc vyuzival. Ked sa prechadza terenom, tak rotacna kamera je nutnost
  • nice, uz to vypadalo že další vývoj šel k ledu, sem rád že se to zase rozjelo! Hra má fakt potenciál, doufám že někdy dokážou udělat ten 1st person pohled z kabiny
  • spintires je genialny pocin a posledny update ma velmi potesil. Moj pohlad je ze trochu sa ubralo z hardcore hrania.
    Velke plus musim dat nielen za nove auta, ale aj uprave prevodovky, moznost regulovat rychlost otacania kolies je proste super
    • Geniální Full-Release Early Access :3

      Nic proti, ale jejich KS kampaň slibovala víc než oni zvládli, na tom nic geniálního teda není.

      Zajímavý počin to ale je, já si počkám, až ta hra bude opravdu kompletní a pak si ji konečně koupím :-)
      • kludne si ju zakup teraz, hratelne to je velmi dobre. Isto ma to chyby, ale lepsi offroad nezozenies. Posledny update to posunul dopredu celkom dobre. ja som hru nekupoval za plnu ceny, ale za nejakych 6e v akcii a tie prachy nelutujem. Este ked spustia workshop, tak to budu dalsie vianoce
        • Jinak i kdyz herni napln neni nejbohatsi tak urcite souhlasim s Michalem. Spintires je absolutne unikatni zazitek ktery absolutne nema konkurenci.
      • Obavam se ze sliby z Kickstarteru asi nebudou schopi splnit coz je mi opravdu moc lito :(
        Jizda ve Spintires je opravdu zazitek ale herni napln a nektere mechaniky stoji opravdu za vylizp***l.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit