Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no me by dost zajimalo jak to bude se servrama :) dostupnost a kvalita aby to taky vklidku slapalo jinak se na to docela tesim :) ...... videl sem tu dost obav ze to bude jak wowko no ja docela doufam ez to bude mnohem vic hardcore protoze to co sem videl co udelali s wowem za dobu pridavani datadisku a to sem nehral od zacatku tak to dost zjednodusili coz me mrzi :( :D kazi to na kvalite hry a kazdej ted bešha se stejnym equipem :( je to smutny :P .... proto doufam ze SW OR budou mnohem vic funny :)
  • By me docela zajimalo proc az na vanoce kdyz me a kamosovi prislo ze uz ma bioware naskladnenej sklad Collector Edici.
  • Star wars sou tak leda pro mimina jeto to uplne ubohy neni nad gears of war to je uplne nejlepsi scifi a minuskujou jen zakomplexovaný hráči na pS3 a PC
    • ty jsi dalsi z tech postizenych deti s xboxem? :)
    • pfřesnje tag, máš pravdu e šem,
      • Cahir
        wjef wjhehfjwe dfwjekjhw!
        • _._ ... _ _ _.. ::--((/:?:"///%
  • DarkHawk
    Hlavně hrejte i za Sithy. Ja si to zahraju za temného sitha s holí v ruce. *16* Ne že tam budou běhat jen samí Jediové. *1*
  • po zklamani startreku online jsem opravdu velice vlazny :( je mi jasne ze to nebude jako UO a RO ale kezby me prekvapili...
  • LTM3
    Toto měla být reakce na příspěvek Cahira.
    Připomíná mi to rozhořčené pacienty, kteří nadávají na to, že ti co si zaplatili nadstandardní péči se mají líp *1*
    • To se trochu pleteš, ti co si zaplatí nadstandart získají normální péči a všem ostatním se sníží (bohužel).
      • LTM3
        Nevím jak teď, ale dřív tomu bylo tak, jak jsem psal (vlastní zkušenost).
    • v našem státě se ale nadstandartní péče rovná normální péči..
    • Cahir
      To ti připadá blbě, protože tady jde o něco jiného. Některé analogie fungují, jiné nikoliv (sem patří ta tvoje).

      Ve zkratce: je to o tom, co člověk od hry očekává. Onlinovky, jež ti po vzoru sociálních sítí nahrazují reálný život, lákají ubožáky (kdo jinej než ubožák potřebuje zvýhodňovat v podělaný hře?!) a v nichž jsou nová zvířátka a nové oblečky tvojí hlavní kratochvílí (jej, jak převlíkání barbínek v domečku), mi prostě nevoní...Mám o MMO a online hraní obecně jinou představu - asi trochu víc tradičnější (dneska se tomu říká hardcore *1* ).

      Možná ti to celé připadá jako přeháňka, ale je třeba si uvědomit, že ta hra ani nevyšla a už k tomu oznamujou takovýhle chujoviny. Tohle se samozřejmě bude stupňovat, zajímá (nezajímá) mě, kam až to povede. No nic, jdu se odebrat do věčných lovišť k ostatním nadávajícím důchodcům.
      • LTM3
        Já onlinovky nehraju, takže mi to je v podstatě jedno. Ale nevidím problém v tom, že pokud do toho chce někdo vrazit víc prachů, tak má nějaké výhody. Nikdo přece neříká, že ty do toho taky nemůžeš vrazit víc prachů *1*
  • Stejně to zase ude bezduché MMORPG ve stylu - jdi a zabij 10 stormtrooperů nebo běž a přines 4 ledvinky z Banthů(přičemž vypadne z každé páté).... dokud onlajnovky nezmění svůj nynější styl hraní, tak krom rozdílného tématického pojetí se jedná stále o tu samou kostru co tu je už od Asherons Call... tedy jedna velká NUDA!!!
    • Erien
      Nejdřív se podívej na video a pak něco piš, meleš úplné blbosti.
    • tys hral betu? nebo ja nevim, proc to tvrdis s tak zatvrzelou jistotou, navic, kdyz vyvojari stavej tu hru na tom, ze to tak jak pises bejt prave nema.. to me uplne vysi*a tyhle vase pseudoanalyzy, nikdo z vas nehral betu, vetsina z vas se ani nekoukala na developers blogy, nebo necetla zadny jiny infa, nez jednou za mesic tady na TG. Nikdo z vas neni herni analytik, tak prestante hazet svoje domnenky stylem: bude to tak a tak.. nevadej mi jakykoli nazory, ale piste je s tim, ze jeste nevite jaka ta hra bude prosim.. nazdar
      • Lidi tady rádi mluvěj o věcech o kterejch nic nevěděj.
        To víš informace vycucaný z prstu sou ted in.
    • Ono tam toto, co pises prave nema byt.
    • Ano klikejte mi mínusy, když vás to běhání za stále stejnými questy baví! Mě NE!
  • Jen poznamka pro autora článku. Gnost Dural není z doby Hyperprostorové Války. Proběhla 1300 let před jeho dobou. On existoval (jako cela tato hra) za Velké Galaktické Války a Studené Války.
  • az to nebude MMO tak to bez vahani koupim
  • toto je prvni clanek o novem ST co ctu a co tak ctu tak se to taky bude platit jako to stupni stereotypicke WOW???
    • Tato hra je WoW v grafickém kabátu, který je parodií na Clone Wars.
      • Cahir
        Nick sedí koukám...
        • az na to ze ma pravdu. ta hra nema nic naviac oproti wowku.
          • NEkromanT
            pokud by slo o vanilla wow se zajimavejsim craftenim, questy i raidy (flashpoints) postavene na dobrem pribehu a lore mnohonasobne lepsim nez lore warcraftu, pak v cem je problem ?
          • Cahir
            Zkus si o ní něco zjistit. Má oproti WoWku jednu podstatnou vlastnost *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit