Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl bych varovat všechny před těmahle hajXlama,co tahají z lidí peníze.Není tam nic k hraní jenom za pěchotu a nepustí vás to ani do žádné jiné mapy než mezi krabice ačkoliv to slibuje asi 5 map.Píše to celý měsíc 200 hráčů žádné jiné pouze jedna mapa s krabicema a pouze za pěchotu.Ta vydělá 10.000 ta vyhranou hru a letadlo stojí asi 500.000.Mám povolené a začkrtnuté všech asi 5 map a ani jednou to nenalezlo hru ..ani jednou...
    Nikdy žádné nedostanete nedá se volit POVOLÁNÍ nedá se zapnout sniper ani tankista a už vůbec né co tenhle prolhaný článek píše.
    Do žádného letadla vás to nepustí pokud si ho asi za 500.000 nakoupíte a na to si jako pěšák nikdy nezískáte dost kreditů.Navíc nejsou hráči ani na jinou mapu než na jednu a to celý měsíc co to kontroluji...jsou to zloději a podvodníci celá tahle hra.
    Představte si,že nemáte ani možnost za nikoho hrát a pouze za pěšáka nic víc.
    • Ještě doplním,že to připomíná spíše výherní automat do kterého chtějí vaše peníze jinak jste jen střelec s puškou a nemůže být ani tankista ani letec ani sniper,celé prolhané od začátku do konce.HRA NENABÍZÍ MOŽNOST POVOLÁNÍ !!!
      JInak v RED ORCHESTRA jsem většinou velitel družstva nebo commander,ale tahle zlodějna mě fak...
  • Ze se o tyhle priserny hre vubec nekdo zminuje ...
  • Bože ...
    • Je to zarizeny.
    • co ?
    • Jo?
    • Ano?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit