Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Divní upíři, kde je Edward a spol.?
  • DeDy
    Tohle je už třetí aktualita, kterou jsem přestal číst v momentě slov free-to-play.
  • kubi-wan
    Bože, jak já tu hru nenávidim už od ohlášení. Takhle vzít značku, která měla ještě tolik co říct, poplivat ji, nakálet na ni, s odpuštěnim rozm*dat všechno, co ji dělalo svou a udělat z ní takovouhle genericky vypadající rádobytemnou (ne, temná hra se neudělá jen tim, že je tam furt šero) free-to-play vymejvárnu, o kterou se vážně nikdo z fanoušků neprosil, to je vážně k zblití. Omlouvám se za tenhle svůj výlev, ale kdykoli vidim něco o týhle parazitický maškarádě, zvedne mi to mandle...
    • Kaina nemám tak nahraného, ale chce se mi zvracet. Asi zasahoval vydavatel se jmenem Abel, jinak si to nedovedu vysvětlit.
    • jj naprostej souhlas
    • Přesně, když slyším Legacy of Kain tak mám velká očekávání, jelikož puvodní hra byla suprová. Ale proč udělali tohle? To je jak serie rychle udělaných her k filmum nebo k nějakému konceptu, kterej už mam několikrat udělanej jen změní textury. V dnesni dobe se dela hodne brainless rychlokvasek..
      • Jack1947
        Zdymame znacku... Zhluboka at nam natece vic do potoka. Tadaádaá...
    • Nedovedu si představit jejich cílový segment. Hráči co hráli originál to prostě budou nenávidět už z principu (viz co tady psal kolega a s čím souhlasím). Novým potenciálním hráčům naopak značka nic neřekne. Je to de facto vyhazování peněz oknem za licenci. To je jakoby někdo vzal hvězdný války a udělal z nich Mmočko .... ahh wait a minute.... :-D
    • Amen
    • Jack1947
      Nenapsal bych to lepe. *3*
  • Pakárna. Barevný hnus v hrsti. Starého dobrého raziela na vás vy degeni. A já jdu blejt...
    • Lawliet
      Tak jsi se tu hezky vyblil. Nemáš tam třeba nějakou recenzi?
      • A co jsem? Neumíš si udělat svůj názor? Bych musel nejdřív úúplně zdementět, abych něčím takovým svinil PC.
        • Lawliet
          Mám, ale čekám, až začneš komunikovat, jako člověk.
          • Že tobě se nelíbí moje vyjádření zhnusení tímto paskvilem, mě ale vůbec netankuje. Na tvé moralizování nejsem já, ani nikdo jiný zvědav, tak klidně čekej dál.
  • seprah
    hezky temný, krvavý, vypadá to i celkem svižně... nu což, víkendovej beta-testing bych tomu mohl věnovat *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit