Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    To posednutí mi příjde stašně silné, snad to bude vyvážené cenou many. Jináč to vypadá dobře.
  • No me to uriznuti hlavy zase prijde malo, kdybych mu pak mohl nacurat do krku, tak bych byl spokojenejsi.
    • Lurok
      Proc tolik minusu ? Me celkem dobre rozesmal :D :D
  • PreidaQ
    Nejsem žádný moralista, ale to uříznutí hlavy mi připadalo opravdu trochu moc. To by nestačilo nepřítele prostě při souboji jenom omráčit?
    • ALIENVIK
      4 dokonale pocity
      A)když se vykakáš
      B)když se Uděláš
      C)když se Vyluláš
      D)Když těm zmrddům můžeš bez důvodu uříznout palici a otevřít si další pivko
      • Tak to já všechny čtyři podmínky plnil najednou u fatalit z mortal combatu
      • Arnie, ať hledám jak hledám, tuhle direktivu nemůžu v brožuře s direktivami vesmírného sboru najít.
    • nelíbí? nehraj
      nám ostatním se ten prvek třeba líbí
      nevim jak vás, ale mě už unavujou "hry pro všechny"
    • nejsi moralista jsi debyl
      • Až se naučíš pravopis, tak nadávej :) ... nééé já vím, to bylo naschvál *3* *3* *3* *3*
        • to bude asi tím že ten bolševickej cenzor zablokoval slovo debyl s měkým i.
    • Keyz
      Nechápu proč dávají do her různý extra animace.Asi aby to bylo "hustý".Zde to nemá smysl,to není hra kde bych to očekával.Navíc tu hlavu pak najde nepřítel a spustí alarm :)
      U SOF jsem to očekával i u Posalu 2,ale tady?K čemu to je to nevím.
      • Malleth
        Když se kácí les, lítaj třísky :)
        V Dark Messiah šlo taky sekat hlavy a končetiny a fungovalo to dobře. Já sem naopak rád že si s tim vyhráli. Dost to ty souboje oživí a slouží to jako dobrá odezva.
        Nesměj to ale přehnat jak ve Falloutech 3 a New Vegas. Tam se Rozletěla hlava snad i po zásahu baseballkou.
        • DangerousDave
          ale tak Dark Messiah bola rúbačka tam sekanie hláv patrí, nie do stealth akcie. Ale mne osobne je to jedno, keďže týmto spôsobom to hrať nebudem.
      • Drží se svých představ, tyto fatality ARKANE sudio předvedlo již v Dark Messiah a tehdy to bylo docela solidní oživení hry.
    • možná ano ale na to tam je kuše s uspávacíma šipkama, ale třeba ta možnost zde je obdobně jako v THIEFovi ale jen ze zadu, dokud postava o ničem neví..
  • Arkane se opravdu snaží a jak tak koukám, tak se jim hodně daří. Konečně přináší trochu života do skomírající a sebevykradačské herní branže.
    • DangerousDave
      jo je to taký nový vietor do plachiet. Pripomýna mi to jednu starú fpsku hlave tým prevtelovaním alebo niektorými zvukmi/hudbou i keď tam bolo tých schopností ešte viac. Len či náhodou neurobili z hlavnej postavy až príliš silného superhrdinu, čo mi k tomuto žánru moc nesedí, aj Jensen mi prišiel zranitelnejší.
      • Myslis MESSIAH, jak si tam hral za toho "anjelika" co sa prevteloval do nepriatelov a skakal s nimi do priepaste ,ale tesne pred skokom sa zase od neho odputal takze enemak zahucal dolu a anjelik siel spokojne vrazdit dalej:D
        • DangerousDave
          nie, už som to našiel, bol to Requiem AA, okrem prevtelovania, si mohol nepriatelov obratit na svoju stranu, oživovať ich, doplnať im zdravie, odrážať strely, vyvolať zemetrasenie a iné. Ale Messiah (2000) bol tiež super :)
      • misho8723
        V týchto traileroch, ukážkach používajú autori cheaty, majú zapnuté skoro všetky schopnosti a ich používanie ich skoro nič nestojí, čo priamo v hre sa NEBUDE dať dosiahnuť.. oni len chcú ukázať, že aké schopnosti si človek môže odomknúť a že aké možnosti im to dodá pri riešení jednotlivých questov, ale v hre sa človek pri prvom zahraní dostane len ku niektorým tým schopnostiam a bude treba na ne používať manu.. nebojte sa, hra taká ľahká isto nebude
  • Jack1947
    To Fable ma podobnej engine, taky ty postavy vypadaj skoro kreslene, taky sem na tuhle hru dost zvedavej bude to prvni zarijova hra. (aspon myslim).
  • Luxusní. Ale trošičku mi to připomíná fable a nwm proč *1*
  • Lurok
    Hodne se na tuhle hru tesim. Doufam, ze me nezklame.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit