Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dilinja
    nepodivam se nepodivam se nepodivam se
    • Damarus
      tak nějak, nač si to kazit když v úterý to máme doma :)
  • Opet se zacina ve vezeni, nejak mi uniklo cim si Marcus pobyt zaslouzil? To ho zaviraji uz z principu nebo to Cliffovi jen prislo cool?! *8* *6*
    • To se mu jenom zdá.
    • to je flashback predsa :)
  • Obědnána limited edice (dražší jak muj xbox *1*). Měl sem štěstí na aukru sem vyhrál aukci s xboxem 360 za 900Kč. Měl chybu RROD, opravil sem ho a jede jako novej. hned sem koupil gow 2 *2* . Fakt za to jsem rád.
    • 900kč za XBOX s RROD ??!! *13* ani zadarmo *1*
      • Tak když si lempl a neumíš to opravit tak ti to je k ničemu no.
    • Ty si radsi oJednes ceskou mluvnici, udelas lip.
    • A komu to cpeš?
    • Lars
      Jo, na Aukru se občas poštěstí *4*
  • proč mi připadaj v těch vesto-armorech jak banda geylordů ?! ty starý - http://images.wikia.com/deadliestfiction/images/9/9a/Marcus_fenix.jpg - se mi tam teda hoděj daleko víc :P
    • rekl bych ze je to hlavne kvuli tropickymu prostredi
      • jó to jo, ale když se kouknete tak ani pod tim snad nic nemaj O.o já bych chtěl vidět jak si oblíknete takovej pancíř aniž by vás to někde, tlačilo, řezalo, štípalo atp.. je to fuk, je to jen hra, ale prostě mně to vadí xDD .. i tomu Jacovi tam dali tu košili nb ctj :P
  • Cosi
    V prvním GOW, co jsem hrál na PC, bylo potřeba vysypat do normálního Locusta skoro jeden zásobník aby padl. Co je tohle za vybuchující potvory?
  • Pete.palis
    Petelice! *16*
  • BoB.2
    Po Red Dead Redemption (ktere vyjdou a nebo taky ne) druha hra u ktere mě mrzí že nevyjde na PC. *11*
    • Red Dead Redemption už je na PC dávno.......... *6*
      • BoB.2
        Jasně a Diablo3 jsi už dohral za všechny postavy.
        • *1* *1*
      • My vime, poslal ti ho strejda co dela v Rockstaru ze?
    • jako GOW sem hral na PC, ale neprislo mi to jako neco extra... takze ta dvojka trojka... no a tak... :)
    • Mno s tim bych az tak nesouhlasil ....
      vsechny game shopy maji PC verzi Red Dead Redemption na rijen 2012 ... (http://xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2626)

      tak se uz muzes tesit - ale takovych nas bude vic :)
      • To je ovšem blbost pokud se mam rozhodnout jestli věřit nějakému pochybnému obchodu nebo Rockstaru tak je volba jasná a oni PC verzi neohlásili.
      • BoB.2
        To nadeje jeste je *4*
    • jo no, mohli by po dokončení této série začít předělávat dvojku a trojku na PC *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit