Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsem prekvapenej, od zacatku to bylo prezentovano jako mp akce a ve videich bylo videt jak bojuje spousta postav. Myslel jsem ze to jsou hraci ale kdyz to byly npc tak to byla lziva reklama, co u ubisoftu zas tak neprekvapuje
    • TheGGG
      ubík hned při prvním videu vysvětloval, že tam budou běhat npc, to bys ale asi musel bobánku umět anglicky...
      • myslíš že sleduju každy video?
  • Vic se tesim na mp v banelordu - kone, dobyvani hradu, lucisnici, monumentalni bitvy. Imo takove neco by mohl udelat i vavra jako nadstavbu kingdom come, klidne i jako mmo. Nezlobil bych se.
  • TheGGG
    vikingové, samuraiové a rytíři.... musím uznat, že jsem tu hru dost hatoval, ale teď se mi to po ukázce kampaně i trochu zalíbilo... jen mě furt vrtá hlavou a to mě cenzore ban nedávej, protože je to seriozní otázka, kam tam do toho příběhu hodlá ubisoft namontovat nějaké černochy...? Jinak by to byl dost razizmus....
    • XorxoxTalarius
      Neboj se. Budes mit cerneho rytire, lesbickou vikingku a transgender samuraje.
    • A tohle tu cenzorek nechá *15*
  • já se přihlásil po tom traileru, se super muzikou, jak představoval vikingy, samuraje a rytíře a vybrali mě:) to je snad poprvý co budu hrát jakoukoli closed alphu/betu i když jsem se přihlašoval už spoustukrát.. snad to zítra bude stát za to:)
  • Je to ubisoft, takže zůstávám skeptickým. Ale má to neuvěřitelný potenciál, takže hluboko ve mě stále doutná naděje.
  • XorxoxTalarius
    To 4 v 4 znamena ze to proti sobe budou bojovat 4 hraci na kazde strane, tedy osm hracu celkem na mape? To jako vazne? To je skutecne "rezba" *1*
    • Sr_Lobo
      Ty si z toho nevidel fakt zadny videa nebo jenom trolis ? *4*
      • XorxoxTalarius
        Videa co jsem videl vypadali ze tam bojuje obri mnozstvi hracu, tohle je docela vysmech
        • Veskoslav
          Tak jsem nějaké to video postni, protože nikde nic takového nebylo. Mimoto takový Mount&Blade II Bannerlord má stovky NPC. Taky je to výsměch, že tam valíš sám?
          • XorxoxTalarius
            Srovnavas Single player hru s multiplayer hrou? Kocovina jeste radi?
            Jinak video:
            https://www.youtube.com/watch?v=xcy3wr-es7M
            • XorxoxTalarius
              Hele, ja vim ze te tady nikdo nema rad, ale moc si nepomahas.
              V Mount & Blade multiplayeru jsou nejaka NPC? Pokud vim tak v MP mohli hrat jenom lide a to jestli pridaji do MB2 MP nejake NPC je cista spekulace. Navic srovnavas nesrovnatelne hry, MB2 je single player zalezitost ktery ma MP jako neco navic. Tohle je od zacatku prezentovano jako MP zalezitost, kde jsme se dozvedeli ze dostaneme SP (ten bude urcite stat za to, jak je v takovych pripadech zvykem).
            • Veskoslav
              Tak doporučuji navštívit očního, pak možná někoho, kdo ti to přeloží a pak nevím, možná rovnou hrobníka.....Mimoto evidentně jsi bumbal Ty, více než je zdrávo.

              A mimoto srovnání bylo pro NPC, nikoliv MP či SP hra. Chápu, že nechápeš rozdíl.
            • Tak zrovna tam rikaji ze je to 4v4 ale taky jsem to prvne preslechl,
    • karlman.hajsky
      Ale do toho ti tam bude běhat spoustu NPC, takže je to vlastně opravdu řežba *1*
      • XorxoxTalarius
        Takze tam bude pobihat spousta AI minionu? Wow, such progress. *1*
        • Podívej se na Titanfall, to je taky taková komorní akcička pro pár hráčů a haldu naprosto pitomých botů, někteří z nich jsou dokonce velký jako dvoupodlažní barák. Vetší počet hráčů by servery Ubisoftu ani nezvládli. *6*
  • Jak je to u této hry tedy s kooperací? Půjde tam hrát klasická kampaň s kamarádem v kooperaci nebo ne?
    • Tohle je klasicka MP rezba ala Chivalry. Jakou kampan mas na mysli ?
      • Tak nic, stačilo jen pohledat. Story Campaign - Playable as single player or in 2-players co-op, online or split-screen.
        Šlo mi o tu kooperaci, protože mám rád hry ve stylu War of the North, Hunted: The Demon's Forge atd.
      • Ne, není. Hra bude mít i normální příběhovou kampaň - viz třeba https://www.youtube.com/watch?v=6WzhdaVj8N4
  • MalyZeli
    Hmmm, rad bych to zkusil no, skoda ze to neni open.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit