Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Takze se potvrdilo presne to co jsem si myslel, jedinej duvod zruseni Company of Heroes Online je ten ze vse bude ve dvojce :) Well played Relic, well played.
    No tak snad tam nebudou mikrotransakce, ale kdyz se clovek podiva na predobjednavku, tak mluvi o tom ze dostanete specialni mince. No ne ze by mne to vadilo, prece jenom na vse se dalo vydelat i bojem a clovek se nemusel vubec trapit utracet realne penize, ale nekteri co nehrali COHO budou asi hodne na vetvy.
    Kazdopadne skoda ze nemam volnych 50 Euro :( Hned bych predobjednal.
  • Mozna by stalo za zminku ze starej CoH prejde na steam servery, cimz se snad vyresej casty problémy se serverama. Celkem sem necekal ze se tim někdo bude u relativne stary hry zaobejvat, ale fajn. Btw kdo ještě furt ne, tak CoH + Blitzkrieg mod je nutnost.
    • XorxoxTalarius
      Jestli hrajes Blitz, tak si mne pridej v CoH, hravame skoro kazdej den :) Ale vzdy jen full verzi, jelikoz po aplikaci patchu mame problemy se spojit.
      Prezdivka Xorxox (necekane)
  • Jsme hooooodně skeptický. Alfa verze (ignoruji lagy a bugy, to se dá chápat) nepředvedla žádné nové mechaniky (je to vlastně stárá vanilla CoH, jen s lepší grafikou a divným "line of sight"). Němci jsou stále stejní, Rusové jsou jen další amíci. Hodně jsem to i řešil s Aimstrongem, což je možná nejlepší hráč Company of Heroes mulťáku na světě (minimálně v současné době) a taky byl velmi zklamán. Jako nejdřív to spíše vidím na hru v nějaké placené kavárně, než se rozhodnu k plnohodnotné koupi. Kupovat jen opatchovanou verzi původní (dokonalé ve všech směrech, snad jen ti Briti byli divní) hry se mi opravdu nechce.
  • Jo ta pěchota zas neni tak tragická jako když se 6ti německejma tankama je problém zničit jedno dělo. Ale je nato super mod Blitzkrieg je to trochu náročnější na pc ale tyhle věci sou tam dobře upravený a je tam spoustu novejch jednotek a upravený zdraví. takže když tank nebo pěchota dostane zásah tak končí jak v Men of War.
    • nevim proc se ten koment dal sem ale tak nevadí :D
  • calwin
    a keď som vlastníkom prvej hry so všetkými datadiskami gold edície som pre nich akože nič? no cítim sa trochu urazený pretože som potencionálnym zákazníkom...
    • Vlastníkem prvního CoH jsou snad všichni, jelikož se to THQ snažilo udat, kde se dalo. Já sám mám první CoH + DLCs dvakrát a ten steam key z humble bundle jsem snad ani nepoužil. *4*
  • Od předobjednávky AC III už si nejspíš žádnou hru nepředobjednám
    • Lawliet
      dokážu si představit tvůj výraz. *1* taky jsem vývojářům slepě věřil, že nedokážou udělat nudnou postavu a že jejich hry mají vzestupnou tendenci..
    • Tebe nebavila? Vždyť je to hra roku 2012... *1*

      Jinak já nerad kupuju zajíce v pytli (naposledy jsem se spálil u March of eagles), ale CoH 2 mě fakt láká.
      • já si COH 2 určitě časem koupím, ale fakt nevím proč platíš za march of the eagles když stačí kliknout na isohunt :D zovna to hraju a není to vůbec špatné
    • Neházej všechny hry/vývojáře do jednoho pytle. Pokud například hraješ Total War nebo Zaklínače, tak s příštími tituly si myslím, že nešlápneš do hov..
      • To bych si nebyl tak jistej ... kazdopadne nevidim duvod, proc si objednavat zajice v pytli ... tady posilas skodovce prachy na model, co vyjde pristi rok?
        • Před vydáním hry je již většinou tolik informací a videí publikováno, že ten zajíc se v pytli značně odkopal. Samozřejmě, nic nenahradí vlastní zkušenost s hraním daného titulu, ale pokud alespoň trochu sleduješ studia a jejich propagace tak záhy prozříš, která studia (potažmo jejich distributor) nehorázně kecají a ty, jejichž PR žblepty jsou střízlivější a většinou odpovídají tomu, co daný titul obsahuje. Záleží co preferuješ (hrát hned po vydání nebo si počkat).

          Škodovce prachy dopředu na novější model neposílám, neboť nákup auta je mnohem větší investicí než hra.
  • Doufám že to bude ještě lepší než CoH Tales of Valor a zase u toho ztrávim xdní :D
    • Keyz
      Jestli změnili odolnost pěchoty tak se těším.
      Sice to je zábavná RTS ale to, že pěchota lehce běhá před tankem který se snaží střílet kulometem a dělem mně dost vadilo. Pak jsem lehce ničil tanky i na volném prostranství. Prostě jsem vychytal pohyb pěchoty a hotovo.
      Tank neměl šanci. Ten pohyb kdy nejsou v krytu by měl být více penalizován.
      Sice to asi nebude jako Men of War ale nějaký posun bych rád viděl.
      • a nebo AT děla, taky dobré peklo... Zase na druhou stranu hra funguje na určitém konceptu, který nestaví na realističnosti, ale určité vyváženosti.
        • Keyz
          Realitu zde nechci ale možná lepší vyvážení jednotek. Aby prostě ta pěchota nebyla tak skvělá. Lehce zničí tank,kulometné hnízdo atd.
          • XorxoxTalarius
            No ja hraju CoH celkem pravidelne a musim rici ze po verzi 2.6.0.2 (posledni co je) nemam problem s tankem pozabijet i pechotu a pres kulometne hnizdo mi nic neprojde.
            Ikdyz je fakt ze jsem radsi presel na Blitzkrieg mod ktery je daleko lepsi ...
  • Co to dali tomu německému veliteli tanku na hlavu? *7*
    • Kdo ví z jaký fáze vývoje ten screenshot je. Ten člen posádky vypadá spíš na rusa, takže to může bejt jen placeholder když neměli hotovej model pro němce.

      Je ale pravda že ten Pz IV má opačnš kola *1*
    • těch nesmyslů je tam víc. Člověk, který modeloval tanky ani očividně nepozná rozdíl mezi hnacím a napínacím kolem... Ten PZ IV celkově vypadá jak z nějakého sci-fi... Pro někoho jsou to maličkosti, ale když už jde o hru s tématikou WW2, tak bych čekal, že 3d grafik se bude držet historických podkladů a nebude tam dávat všelijaké kraviny... A co nás teprv čeká u dalších vehiklů *1*
      • Nedávno jsem někde četl super článek jak je vše realistické vozidla, zbraně atd. .. :D
      • Se di podivat do WoT ... a to maj nejvetsi muzeum na svete "za rohem" ... a je to jeden scifi tank vedle druhyho ... v roce 2013 a po 3ch letech provozu nejsou schopny udelat ani to, aby podvozek byl funkcni ... tedy neco, co ti kazdej kdo trochu neco modeluje udela lusknutim prstu ...
    • Aji ta hnědá barva je nějak mimo ne?
  • Ja mam pre-order takze idem nato tesim sa a nemozem sa dockat DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit