Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FansLunacy
    Doufám, že to bylo jen nějaké úvodní video alla mrkni na grafiku a animace. Nevěřím, že předvedli nějakou větší porci toho, co hra nabízí. Však se mluvilo snad i o tom, že tam budou nějaké mezikomunitní potyčky atd ..

    Zatím jsem viděl jen to, co bylo v jedničce, akorát trochu hezčí. A přiznám se, že i ty animace mi přišly né úplně plynulý a né tak úplně vymakaný, no ostatně jako v jedničce. Naštěstí mě uklidnilo, že ty tlustý velký hnusáky můžeš konečně upíchat nožem a nemusíš do nich střílet všechny náboje a ještě o ně zmrzačit auto, aby padly k zemi. Vítaná změna!
  • https://www.change.org/
  • Z Cryenginu presli na UnrealEngine. Jsem zvedavej, jestli to pujde poznat a jak. Je to pro ne novy engine, tak snad to nebude na skodu. :)
    Humor mi tam moc nesedi.
    • Tak s toho enginu mám docela obavy, xcom 2 běží na Unreal Engine 3 se špatnou optimalizací *16*
  • Chtělo by to upgrady aut jak z Earn To Die. *15* *9*
  • Luckiller
    All we want to do is eat your brains
    We're not unreasonable, I mean, no one's gonna eat your eyes
    All we want to do is eat your brains *3*
  • OPenetrator
    V te hre mi chyběla nejaka vetsi interakce s npc (potycky a souboje s ostatníma komunitama), multiplayer a celkove vic gameplay mechanismu. Ale je to slusna hra, to jo.
  • Prophet
    Ty záběry mi zatím dost připomínají původní State of Decay, jenom s lepší grafikou a menšími úpravami.
    • Ano, vsak se to taky jmenuje State of Decay 2, ze ano. To by se jeden po*ral z takovyho komentare.
      • Ano takže Resident Evil 7 by měl být stejný jako jednička ne? :-)
        Když je to ten ResidentEvil.

        Opravdu to by se jeden po... s takových lidí jako jsi ty .-)
        • Prophet
          Asi tak *1*, ale v tomhle případě se spíš jedná o trolla. *1*
      • Prophet
        Jo až na to, že ačkoliv je to State of Decay 2, tak většinou nový titul přináší i nové změny.
        • Ano ty tam samozrejme jsou, a jsou takove, aby se to porad dalo nazyvat State of Decay. Dokazat rict ze ve druhem dilu je malo zmen, to je opravdu epicke. Je to druhej dil, cili zadny megalni zmeny SAMOZREJME (kez by byl jeste vetsi capslock nebo nejaky specialni slovo ktery by s maximalni moznou mirou pohrdani vyjadrilo jak moc samozrejmy to je) necekam.
    • Tak to není zase tak na škodu... první hra se docela dala
  • Zase bude simulátor chůvy neschopných NPC?
    "Pomoc, pomoc, tady namaxovaná postava co má problém se 3 zombíkama, přijeď hned nebo mě zabijou!" Fakt nejhorší AI vůbec... Ani po 60h mě ta stupidní AI nepřestala udivovat...
    • Tohle je naprosto ve všech hrách!!

      Do dnes nejvíce pamatuju na misi ve Skyrimu.
      Přepadni karavanu s dodávkyma mečů pro Bouřné Hávy. Ta dodávka úplně zvrátí válku pokuď ji dostanou.

      Zabiju dobrovat a na voze truhla s jedním štítem a dva meče .-)

      Naprosto stejné blbosti jsou i ve Falloutu, GTA atd.
      Takže SoD na tom je dobře.
  • Jednička byla dobrá, takové GTA se zombíkama.
    • Ani náhodou..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit