Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    Doufam ze nebude chybet necenzurovany kojeni *5*
    • Core
      Oidipovský komplex?
  • IIBANIIOcelot
    Těšim se
  • heretic
    No, len pri sledovani traileru som musel zadrzat dych, takze o horrorovej atmosfere sa tu nemusime bavit. Musim povedat, ze na taketo hry nie som (lebo sam by som to od strachu asi nezvladol), ale skladam pred autormi klobuk. Mozno si niekedy zahram amnesiu, ked budem s niekym, ale sam urcite nie! D:
  • ok, atmosféra dobrá, Ale co bude náplní hry? Plazit se a bát se? *1*
    • a obcas se po$rat :D

      verim ze tam budou i puzzly jako "sestav barevne kosticky v predem danem poradi" nebo "uhodni jake cislo je ted na obrazovce" aby sis otevrel pruchod dal
  • Dvoulete dite je nekdy horor, treba kdyz se rozhodne spadnout z mola skrz zabradli do prehrady zrovna kdyz k nemu pristava vyletni jachta. Takove veci ani nemusim hrat :-).
  • rami.cz
    ctrl + c AMNESIA -> ctrl + v AMONG THE SLEEP
    • autobusar
      ctrl + c tupec -> ctrl + v rami.cz
      • rami.cz
        :))))
  • Skoda ,ze tvorcovia Aliens:Colonial Marines si nemozu zobrat priklad *9*
  • MidnighT91
    Btw. balit k tomu plenky s logem hry je geniální nápad... Perfektní reklama...
  • MidnighT91
    ANO!!! přesně něco takového jsem si vždicky představoval... S brekem se utíkáte schovat pod postel se slovy já nechci umřít, JÁ NECHCI UMŘÍT (brečíte a řvete vy ne to dítě) :)... Nejlepší jsou hry vyvolávající silné emoce, ty děsivé zvlášť... Ten pocit kdy se po zahrání takové hry bojíte dojít v noci na zachod je k nezaplacení...
    • EuroSamurai
      Doporučuju 3d/2d point and click adventuru scratches(s patchem kterej předělává grafiku) u ní sem místama ani nemohl hrát jak sem byl stuhlej strachy.
      • Mechwarrior_bw
        díky za tip, táto hra mi nejak záhadne unikla, vyzerá zaujímavo... U mňa zatial vedie Penumbra.
        • MidnighT91
          Scratches je skvělá hra ale nevýhoda je že aby ses opravdu bál tak musíš umět anglicky abys pochopil příběhovou linku... Btw znáte další hororové adventury? já vzpomínám třeba na Barrow Hill... Penumbra je taky krutá...
          • Tak, Scratches je výborné, a už se těším na Asylum. Barrow Hill se také povedlo, ačkoliv to mělo pár hluchých míst. Nejlepší z této "anglické vlny" adventur je ale Lost Crown. Za zmínění také stojí Dark Fall, Rhiannon nabo lovecraftovské Darkness Within.
            • MidnighT91
              Jaká škoda že už nežije Lovecraft ten by všem ukázal jak se dělá horror...
          • Divotvurce
            Já jsem jako malý hrával Monster Manor: http://www.porse.cz/Monster_Manor.html
            Moc strašidelné to ale není ...
    • Jen škoda, že takové hry nikdo pořádně udělat neumí.
      • Amnesia k tomu nemela daleko :)
        • Neměla to ano, ale bohužel prvotní nadšení atmosférou brzo opadne. Stačí zjistit jak co funguje a je po strachu.
  • Ehh, jestli se budete batolit po pokojích v první osobě, tak na to bacha páni vývojářové, můžete tím někomu navodit solidní psycho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit