Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 230Kč k dobru je furt dobrých. To máš jeden oběd. Několik krabiček cigeret, relativně dost piv. Jen si vybrat. :)
    • To nemělo být sem.....
  • Kdo by jako chtěl hrát za Robina? *1* Já ho nikdy neměl rád.
    • Já zase nemám rád batmana.. Zvlášt ta jeho pláštěnka mi tam vadí...
    • No ja ti neviem, ten z Arkham City vyzerá drsnejšie než sám Batman --
      http://media.comicvine.com/uploads/6/61810/1892478-354_robin_219_super.jpg
  • Pokud by někdo měl zájem, prodám kupon od nV na stažení plné hry, který jsem dostal ke grafické kartě.
    Takže pokud někdo nelpí na krabici, nabízím to za 500Kč e-mail illmikk@seznam.cz
    • To není zrovna o mnoho levnější oproti krabicovce... :)
      • O mnoho ne, ale cca 300Kč k dobru furt o.k.

        Dal bych to i za 400Kč (zhruba o tolik zdražovali, než dali tuhle "speciální akci" *1* )
        • na zavvi to je za 630,- takze davas jen o 130 min. to neni terno kdyz za 630 muzu mit peknou krabicku ;) pritlac....
          • Nic tlačit nebudu, už mám zájemce. Ale i tak dík za reakci.
            • Reakce nahoře, dvakrát vložit nejde. :)
            • ok, no abys ho po te reakci jeste porad mel ;)
    • Jazz
      Ještě bych podotknul, že je to klíč na Steam.
    • RavenHolm
      __
    • Jazz
      Posílej zadarmo ;)
      Třeba mě
      • *1* dej adresu, hned zaběhnu na poštu. *1*
        • Jazz
          Těžký, dát mi kód, viď ? :P
          • Postrádalo by to ten vtip. A psát ti špatnej kod by nebyl ovtipný. :)
            Když nerodám, tak si ho hotl zahraju, no. *1*
  • Chapu, ze vydavetele chteji na hre vydelat maximum a tak nabizeji bonusy predplatitelum, vydavaji super/mega/ultra specialni edice a pak k tomu prihodi jeste 2 az 3 DLC. Na me ale tenhle model funguje uplne obracene. Vyjde-li hra, obvykle pak cekam minimalne rok (klidne i dva), nez vyjde v platinove ci GOTY edici, vetsinou s veskerym "bonusovym obsahem", radne opatchovana a za nizsi cenu. Tohle leto jsem paril Borderlands a jako dalsi titul planuji Dragon Age. Uvidime ale po recenzich. Batman by se mohl spolecne s Portalem 2 zaradit mezy ty tituly, ktere MUSIM MIT HNED! :-)
  • uš se nemůžu dočkat jak si batmana zahraju at uš je listopad minulý díl byl super a tenhle díl bude uplná pecka uš se těším *14*
    • Jo, škada jenom že má AMD a ne Nvidii.. Kvůli Physx..
      • Jazz
        Nojo, ty papírky a vlnící se vlajky ti budou chybět, že ?
        Navíc není problém to nechat počítat CPU, což mám já a jede to naprosto v pohodě.
        • Budeš se divit, ale docela mi to tam chybělo.... A když to nechám počítat CPU tak je to nahouby.. i když mám AMD 6x 3,6ghz 6gb ram...
        • A nemuzes mi prosim rict jak to mam nastavit? Ja kdyz zapnul Physx tak se to udesne drbalo a nechapal jsem proc, vsechno mam nadprumer a Physx a ovladace nejnovejsi ...No je to sice k nicemu ale nektery efekty potesi *1*
          • Jazz
            Co máš za CPU, GPU, RAM ?
            • a to i kdyz jsem dal grafiku uplne na minimum, stacilo zapnout Physx a konec, jinak mi to behalo uplne v pohode vsechno na max.. fakt divny
            • to Jazz: nevim no... treba jsem mel neco blbe nastaveny v control panelu u nVidie ale proste bez Physx nádhera a s - nehratelny... Ted mam komp preinstalovanej tak treba uz by to jelo ale fakt nevim cim to bylo..
            • Jazz
              @McFly:
              Wtf ?
              To je teda hodně divný pokud máš nVidii. Na starým PC (slabší procesor a jen 2 GB ram, jinak stejnej jak máš ty) jsem hodil PhysX na max, hru na střední a jelo to naprosto v pořádku.
            • intel core 2 duo 3.00 Ghz, 3.25 Gb RAM, grafika nVidia 9600GT 512 MB
  • MidnighT91
    Who the hell is Nightwing ?
    • já taky čuměl kdo to je a on to je ten dementek Robík :/ ... Nojo nejsem v komixech zrovna zběhlej
    • zkracene Robin, dlouze tady http://en.wikipedia.org/wiki/Nightwing
    • Tenhle konkrétní Nightwing je první Robin. *3*
  • Jee pos.. se z preklepu *8*
    • Kdyby šlo jen o to, ale levis má těch překlepů/nesmyslů v článcích tolik, že se divím, jak tu "práci" může pořád dělat. O tomhle nic nevím, takže mu musím věřit, ale u her, o které se zajímám více, vidím vždy nějaký nesmysl, často vzniklý špatným překladem či totálním nepochopením věci ze strany autora.
  • Snad v Batmanovi
  • to je preklep spravne melo byt V Batmaňu
  • to je polsky :)
    • To je levisština *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit