zavřít
...

V Beyond Good & Evil 2 si můžete svého hrdinu stvořit klidně ze žraloka či tygra

Jednou ze silných stránek Beyond Good & Evil byly a i z pohledu dnešního hráče stále jsou unikátní postavy. V tom by možná až příliš ambiciózní dvojka polevit neměla a je sympatické, že se vývojáři snaží naplnit obří vesmír o zatím neznámém počtu planet unikátními a trhlými charaktery. Pestrá směska...
 • Argo (anonym)
  4 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Nevim jak ostatní, ale já přesně tohle od BGE 2 nechtěl. Stačil precizní singleplayer příběh v jednom menším světě (klidně jedno město), ideálně s atmosférou a oblíbenýma postavama z 1. Tohle bude zas rozvleklej generickej patos, s tunou cestování a objevování různejch kravin co jen natahujou herní čas. Prostě Ubisoft styl.. začínam bejt pomalu na otevřený světy alergickej.
  29.6.2017

  reagovat

 • omiklon (inkognito)
  0 souhlasí, 2 nesouhlasí
  28.6.2017 upraveno v 22:54

  reagovat

 • i586 tiscali.cz
  2 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Whacky Wheels did it. ;)
  28.6.2017

  reagovat

 • RockStar (inkognito)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Tohle si MOŽNÁ zahrajeme v 2020:)
  28.6.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.156.86.61.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.