Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • men of war *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* jednicka
  • Zase ti nasi americti spojenci dalsi uber soldaten?Jeste za to platit?Co bude priste?Britove?Opravdu pockat na vanoce ci na leto a vsechno sfouknout za par stovek.
  • Prosím, ať někdo udělá strategii se systémem z Blitzkiegu 1.
    Ty základny a stanoviště a vyrábění jednotek je děs. Já chci čistou strategii boje. Mapa musí být větší, dostanu přiděleny jednoty a časem 1 či 2 posily. Dostanu úkol dobít vesnici XY a zajistit přechod přes řeku či zničit soustředí vojsk na místě XY a podobné rozkazy, manévrovat po mapě, kopat zákopy, ničit mosty a stavět jiné, pokládat minová pole, dělat obchvaty a průlomy. Jsem frustrován, proč to nikdo neudělá. V Blitzkriegu a hlavně v datadisku Kursk byly mapy akorát velké a člověk se fakt vyřádil. Nic proti COD nemám, komu se to líbí tak je rád ,že to je. Ale pro mě to je tupá arkáda.
    • Pokud chces vylozene taktickou hru, tak muzu doporucit neco ze serie Close Combat. Je to sice spise pro trpelive hrace, ale co se tyce taktiky a pevne danne sestavy jednotek, tak nic "lepsiho" neni.
    • Jak se ti v Blitzkriegu líbilo likvidovat s jedním sniperem celé skupiny vojáků, aniž bys vůbec musel použít zbytek svých sil?
      • Stáhnul jsem si na to z Bltiz portálu modifikace, pak naštěstí vyšel datadisk Kurs, bohužel původní hra ten patch nedostala. Naštěstí v Multiplayeru to bylo v pohodě, kdo by si nechal vystřílet všechny vojáky, že?
  • Bylo by hezke se podivat v dalsim dlc do pacifiku nebo třeba afriky. Jinak na ardeny se tesim, jen ta cena se mi zda fakt hodne přestřelena.
    • XorxoxTalarius
      Je to docela hnus, co si pamatuju, tak treba Tales of Valor stal par stovek ... chtit za tohle 35 Euro mi prijde jako zlodejna
      • tak si počkej pár měsíců a koupíš za pár stovek... já nedávno koupil western fronts se všema generálama a DLC (doteď jsem hrál záladní hru) a vyšlo mě to komplet asi na 300,- COH2 zbožnuju a na peníze si taky nestěžuju, ale za plnou cenu nekoupím, jako většinu přemrštěnejch her.
  • je to len dlc chytak k predobjednavke podla mna to nebude o nic silnejsie ako jednotky ostatnych velitelov, problemje ale cena....zhruba 35e
  • pecka *14*
  • Stejně to je Pay2Win hra. Sega to neumí udělat tak dobře jako to bylo v CoH1 :)
    • ardennes assault je iba singl kampan, mp tam nie je
      • IWKYN
        Ačkoliv je to SP, tak stejně si myslim, že je to trochu moc....
        No kdyby to bylo i pro MP, tak flipuju všechny stoly, protože to by se někdo usral v opeře.....
    • XorxoxTalarius
      Tak pokud se ta jednotka nedostane do MP, tak neni problem ... kazdopadne tohle mi prijde uz trochu za carou, predobjednejte si nasi hru a dostanete super silnou jednotku se kterou projdete kampani jako nuz maslem ... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit