Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • černo černá tma
    • Nebo od ceskeho autora R. Fabiana - Planeta mezi dvema slunci
      • no tak ten právě splácal černočernou tmu.a v pokračování to zmatlal uplně.to se mě líbí víc jeho vykrádačka vřískounů.
        • Co člověk, to názor. Podle mě, je naopak Planeta mezi dvěma slunci to nejlepší, co kdy Fabián napsal...sakra asi po tom večer sáhnu.
          • mne se líbí nejvic carpe diem.bohužel poslední kniha je dost velkej propadák.no až se zase vrátí z mise tak snad dá ze svého universa něco lepšího
            • psalm: uvidíš sám jaký to je já teď zkusim tenký led od hlávky a vybíralové
            • Carpe Diem je samozřejmě super. Drobeček je sympaťák. Novinku jsem zatím nečetl, tudíž nemůžu soudit. Každopádně je li to (jak strejda google poradil) další pokračování trampot Portera a spol., tak se poněkud obávám, že tohle sousto už asi opravdu bude notně ožvýkané. Nicméně i tak to asi zkusím, protože, Fabiána a Kulhánka mám prostě rád. Na rozdíl od jejich rádoby pokračovatelů (Kopřiva, Žamboch a fůra dalších) jejichž počiny mi přijdou nejen neoriginální, ale přímo debilní.
  • MickeyMutant
    Quest stojí takhle: "Kombinací předmětů z inventáře po pravé straně obrazovky opravte poškozenou vesmírnou loď a opusťte planetu ještě před vypuknutím odpolední písečné bouře".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit