Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten úvodní obrázek mi připomněl skákání do slámy v assasins creed
  • Přemýšlím, že bych si před vydáním MD zopákl předchozí díly, ale nevím, jestli zařadit i Invisible War. Vzpomínám si, že svého času nad ním všichni ohrnovali nos, ale sám jsem ho nekdy nezkoušel. Jak se jeví s trochou odstupu - má nějaký smysl IW kupovat, nebo je to celé zralé na ignore?
    • Pethulla
      Pokud jsi fanoušek prvního DE, vyhni se tomu. V herních mechanikách se to v ničem nevyrovná prvnímu dílu a příběh, hlavně teda jeho druhá část, to pak naprosto pohřbívá.
      Takže rada je jednoduchá. Zopákni si jedničku a HR a dělej že IW nikdy nevyšel.
    • JamesFaith
      DE: IW není špatný, jen měl tu smůlu, že šlo o pokračování slavné hry, takže dostal dvojnásobnou sodu i za drobnosti.
    • Já ho hrál asi dvakrát. Mapy jsou tam méně rozlehlé jak v jedničce a více přímočaré, ale jinak je to deus. Nebál bych se IW přirovnat HR. V nějaké slevě to bude stát za to, alespoň uvidíš co se stalo s bratry Dentony.
  • alladjex
    Deus Ex HR byla naprosto skvělá hra. Jedna z mála co jsem dohrál do konce. První trailery a teasery k novému Deus Ex mě nechávali naproto chladným. Ale konečně se zase rozjeli a už se začínám těšit. Mno je to jistý, až Mankind D vyjde bude to rozhodně důvod k upgradu mé staré pc herky ;]
  • Zvláštní volba, lidi to budou nutně srovnávat se Spec Ops The Line... a tím si možná tvůrci Deuse zbytečně nabíhají.
    • Se Spec Ops: The Line to možná bude srovnávat někdo, kdo žil 20 let někde v jeskyni a v životě neslyšel o Deus Ex. Jediný, co maj ty hry společnýho je, že jsou obě dobrý.
    • Inquisitor
      Toho bych se nebál, protože to snad ani srovnávat nejde.
  • Ale jo, krom pár budov, které tu nejsou (protože je to v budoucnosti) je to docela věrné. Downtown s Burj Khalifa, Address Hotel (opravený po shoření na nový rok. :-), Emaar Bldgs okolo, jezera - docela to sedí.
    Těším se..
  • Still
    Těším se, HR je pecka *4*
    Ještě bych chtěl někde sběratelku HR *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit