Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto
    Ještě bych řekl, že je to hra, která si kritiku a nizké hodnocení od recenzentů 100% zaslouží. Už jen za to, že zkopírovali God of War, Darksiders, samozřejmě Dark Souls, pak pokus o nějaký ten příběh ve stylu Witcher, Dále je tu něco z Warhammeru a hodně toho je z od Blizzu. Na mě působí jen jako kalkul na fanoušky Souls série či hráče, kteří nemají na Souls sérii, tak prostě vezmou základní osu a prásknou tam stylizaci mezi Diablem 3 a Darksiders a dají tam primitvní naraci a je hotovo. Naprosto rezignace na vlastní myšlenku, vlastní styl, vlastní stylizaci. To např. ikdyž je Order 1866 naprosto béčkový šestákový román, tak je mnohem originálnější než tohle dílko. Jen je škoda, že recenzenti nejsu přísní stejně i na ostatní hry viz např. daleko horší než Lords of Fallen je DA:I.
  • Perfektní hra, určitě jedne z nej překvapení lonského roku. Nahrál jsem dost hodin v DS 1 a hrál jsem i DS 2, ale mě subjektivě přišlo Lords of the Fallen lepší v mnoha ohledech. Mnohdy mi to připadalo i těžší než DS 1, kde jsem často měl delší useky hraní bez problému či smrti.
    Dále mi to připadalo realističtější a ten soubojový systém, systém zbraní, brnění, pohybu postavy apod rovněž lepší. Postava v DS tak zvláštně plave a divně se pohybuje, moc tam člověk necítí změnu u různých zbraní či zbrojí. Tady opravdu každá změna šla cítit. (A ačkoliv se těším na Bloodborne, tak to z videí opět vypadá, že ta postava bude i tady stejně jako v DS tak nereálně a rychle plavat místo nějakého rozumného pohybu.)
    Graficky rovněž lepší, ale to se nepočítá, protože DS je dost starší a ještě old-gen, takže to by bylo nefér srovnávat.
    Dále určitě neskutečné promakané UI a všechny UI elementy. Borec, který toto designoval si zaslouží metál. Opravdu nádherně zpracované, krásný grafický styl, od menu, tlačítek, ikone zbraní, zbrojí, předmětů atd atd.
    Mám hrozně rád Dark Souls a těším se na Bloodborne, ale Lords of the Fallen byl skvělý a užil jsem si ho asi více než DS.
    • Femto
      Až se za tebe stydím. To jako bys dával přednost Fábii před Subaru Impreza. Kvality Demon Souls a Dark Souls 1 jsou světelné roky od téhle hry, ač jsem ji taky užil.
    • A na bug nebo nějaké spadnutí hry jsem během hraní nenarazil ani jednou. Ale ty bugy a problémy co jsem pochopil se týkaly asi PC verze, která byla asi špatně portovaná. Já hrál na PS4 a tam vše bez problému.
  • Morraw
    Asi 2 měsíce jsem váhal s koupí. Ale vůbec nelituji. Ve hře jsem neměl ani jeden bug ani nespadla. Krásný vizuál, ikdyž podle mě slabší příběh. I tak mě samotné souboje bavily hodně a momentálně mám rozehraný NG+. Na první pokus od Poláků dobrý. Ta hra má určitě na víc, takže se těším na další díl.
  • Vogon
    Všechno, co se o této hře dá říct, najdete v tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=bzaEa3DzYHY
    • som myslel ze sa ukeca rychlostou na smrt *1* na 3 krat som vsetko pochopil *1*
  • Dohrál jsem to a nespadlo mi to ani jednou. Asi proto, že jsem to koupil a neukradl.
  • laciná hra, generický vzhled, nechopení Souls série. Hra pro konzum, do teď nefunkční, stále padá, bug, který zasekává levelovaní a to nejhorší je to strašně lehké.
    • blbost hral jsem dark souls, deamon souls a vlastnim i tuto hru, je pravda ze na zacatku pri tutorialu to padalo ale nyni normalne hraji a vse je v pohode. Nejde sice o tak hardcore hru jako soul serie ale presto je to velice zajimava a tezka hra.
      • ta hra má debilní kod nebo je to snad ta ochrana, to je jedno, prostě to dělá něco nekalého na rozdílných konfiguracích a do teď mají lidé problémy(viz steam forum např.) pokud nevěříš mé osobě a lenost vývojářů opravit to je do nebe volající, hlavně, že tu máme DLC. Tohle je aspoň zprasený port, DS se na PC aspoň dalo hrát..
    • hochu, vizual te hry smetl temer vsechno co za 2014 vyslo, tak jaky pak genericky. Z toho jak to vypada muzes minimalne uchcavat a ne tady psat srance, ty konzume.
      • víc generické fantasy za poslední roky nevyšlo. *1* Hnus
        • no, pravdepodobne ani nevis co je "genericky" a pokud ano, tak to ani neumis aplikovat.
    • Vskutku, padá to dost.

      Ale DS nebylo o moc těžší než tohle.
      • dyť ses tady přiznal, že jsi to jel celé v coopu. To je i DS pak lehké *7*
        • Zase mi vkládáš do úst něco, co jsem neřekl. Vážně jsi marný :)

          Řekl jsem, že v DS jsem v coopu dal asi tak 2 bosse. A nevím, co je špatného na tom, že hraju multiplayer u hry, která je na to dělaná :) Promiň Haháčku, nejde ti to. Minule jsi dostal přes Haprdelku i od ostatních, kteří potvrdili, že DS není tak těžké, jak tvrdíš. Takže asi bude pravda na mé straně, nehledě na mínusy, které mi opět naklikáš :)
          • ty už se v těch lžích zamotáváš. Prosím tebe, posledně ti ujelo, že jsi všechny těžší bosse jel coop a jelikož jsi lemra a lama, tak jsi je dával až na třetí pokus. V coopu ti dojedu jedničku bez smrti ty borče. Máš nahráno sotva 60hodin. Nejel jsi Ariamis, o skrytých lokací v Blighttownu nemáš ani páru a o DLC zoně škoda mluvit. Lži o Malazu to bylo úplné fiasko, nevěděl jsi nic. Prostě jsi jen ulháné kiddo a můžeš tady brečet jako fakan o nějakým klikání, na víc se takový fracek ani nezmůže.
  • Momentálně hraji a je to zábavnější než Dark Souls. A to jsem první díl dohrál. Ať tu zas někdo nebrečí kvůli obtížnosti.
  • DLC bude zdarma nebo placené? A máte chybu v titulku.
  • Jack1947
    Do té doby bude už i pirát funkční... tedy né že by mne tato Light dark souls verze nějak zaujala.
    • jedna z nejlepsich her minulyho roku samozrejme.
      • odpověděl sis svým nickem
        • ne to opravdu neodpovedel. To ze ty si tam chcipnul a mel si 5 fps neznamena, ze to neni vyborna hra.
          • Spíš to vůbec nehrál, protože si to nedalo ukrást a to ho štve. Mě to bavilo.
            • Jack1947
              Máš pravdu... tohle bych nechtěl. Jen to chci zkusit no když už mi to pojede.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit