Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • priemerna hra tak maximalne pre toho (pod)priemerneho recenzistu *1*
    • maros.goc
      jj teraz to bude mať games ťažké pri každej informácii ohľadom Lords of Shadow 2 pretože budú musieť hovoriť že hra je priemerná, keďže poverený recenzent hru nepochopiteľne potopil a k tomu povedal, že na priemer má len tak tak, čo znamená, že by sa nebál hre dať dokonca podpriemerných 4/10
      • Tak tady ten recenzent to nehrál, to je fuk. Ono to šlo jako Lavina, EDGE dalo 4/10(méně než Rambovi) a další plátky si řekly: 4/10 hmm něco je špatně a už to jelo. Ono se dá vždycky něco najít a strhat. Podle mě je to jeden velký omyl. Pokud tak špatné hry jako Skyrim nebo Bioshock a další dostávají 10/10, tak tohle mělo mít podobné známky. Já tam vidím jen pár problému a to nižší obtížnost na medium- doporučuji very hard a celkově hodně zamrzí vynechání hádanek, jelikož v jedničce jsem musel hodně přemýšlet. Komba jsou vizuálně lépe zpracovaná a jejich o několik málo více. Příběh je na dnešní upírské filmy v pohodě, sice žádný zázrak, ale je to pěkně brutální a krvavé a tak by to mělo u upírech být. Grafika je jedním slovem nádherná- jedna z nejhezčích her, co jsou primárně zaměřeny na konzole. HD textury, AA a mnoha další nastavení. Prostě jeden z nejlepších portů, co jsem hrál. Hrál jsem na gamepadu jako všechny slasher hry, tohle prostě na k+m nepatří. Hudba je znovu bezkonkurenční. Povedla se i moderní doba- zůstal zachován gotický look a atmosféra. Stealth pasáže- tam bych ani nechválil ani nekritizoval. Trošku zbytečný prvek, ale nevadil mi a při jednom bossovi mě dokonce bavil. Za mě 9/10
  • Užásná série. Jedna z nejlepších za x let a zakončení se taky povedlo, nenechte se klamat pisálky,
  • nekromant33
    to je hodně originální jméno
    • maros.goc
      to meno je v hernej sfére už od roku 1989, čiže tipujem že dlhšie ako ty, takže by si si svoje ironické poznámky mal radšej nechať pre seba
      • nekromant33
        co má můj věk společnýho s tím jménem
  • Krescz
    Alucard propojený právě s osudem vašeho otce... *1* ...ja vedel ze ma tata neco zalubem
  • XorxoxTalarius
    Hergot a ja se tesil ze tam bude Alucard z Hellsingu bojovat proti upirim nackum *1*
    • maros.goc
      Alucard z Castlevanie je ten pravý Alucard, ktorý vznikol v roku 1989 ...tá kopírka, ktorej chýba nadhľad, ľahkosť a vážnosť, z Hellsinga až v roku 2001
      • Volume 1 byla vydána v roce 1998.
    • axell1990
      jo, taky to byla první věc co mě napadla po přečtení titulku *4*
    • TheGGG
      no jo, tak násilnou hru by stejně nemohli vydat. Navíc bůhví jak by to vypadalo, převést anime do herní podoby, je většinou pěkná bída
    • Ronox
      Ale jako hru Hellsinga by mohli udělat. To jo!
      • Jediné na co si pamatuji, je mod pro Max Payne 2. A nebylo to úplně zlé.
        • Táhni zpátky k Iškariotu *4*
    • Ach boze dalsi mastny fat nerd z japonska. Dej si tam radsi nakou mahou a zalez zpatky.
      Musis chodit ven a tak vis?
      • XorxoxTalarius
        A ty by jsi se mel ucit at se dostanes na stredni :)
        • Vis tu uz mam za sebou a z kreslenych pohadek uz sem vyrostl. Jen sem chtel poradit pac lidem jako pozdeji ten svet zacne splyvat dohromady.jeto jen otazka pristupu , jed treba v lete na pole a pestuj brambory.
          • Prostě a jednoduše, drž pysk internetový hrdino :)
          • XorxoxTalarius
            Zacni cist a hodne, urcite ti to zpravi slovosled a celkove budes mit citelnejsi sloh. A kazdopadne tak gratuluju k maturite, ale nemel by jsi tolik pit, zaprve jsi jeste mlady a tak si skodis a za druhe ti pak prestane splyvat svet *5*
    • O niečom takom si zatiaľ môžeme nechať iba snívať... ale je to pekný sen :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit