Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem jedinej komu protagonista, obzvlášť když zelektrizoval ten hasák bo co to měl, silně připomínal Colea z InFamous?
  • Pete.palis
    Zombie hry mají výhodu...programátor se nemusí tolik trápit s A.I. protivníků *1*
  • dead island byla nedodelana hovadina kde doskakovali objekty metr pred vami a i na 70+ FPS se furt trhal obraz a grafika byla hnusna prepalena
    • Skoro bych rekl,zes to hral na konzolich nebo co, protoze mi zadne objekty nedoskakovaly.
      Technicky mohla byt hra samozrejme lepsi,ale zaden propadak to nebyl.
      Naopak jelo to rychle i na starsich PC a grafika byla v pohode.
      Super hra, navic stala nejak 500Kc a za tu cenu jsem ji nemohl nic vytknout. Tech nekolik desitek hodin, co jsme v COOPu s kamosema radili, bylo hodne zabavnych.
    • spook.y
      Z části máš pravdu...Dead island mohla být hodně super hra, ale nedopadlo to vyloženě dobře. DI Co-op je ale zábava.
  • Místo toho aby lidi byli rádi za parkour tak sou neradi za zombíky...
  • Pokud máte xbox vyzkoušejte state of decay vyšlo asi ve středu nebo utery zatím to sklízí vysoka hodnocení a vyjde asi na 400 Kč ale když odpustím trochu horší grafiku tak se to vyrovná i velkým hrám
  • tyyyjo zabijej zombie a este sou u toho husty. Trapny. Koukam techland bude zdimat furt stejnou hru s mirnejma obmnenama do nekonecna dokud si to koupi aspoň jeden clovek.
    • Hele pokud se ti hry se zombama nelibi tak.....ty hry nehrej.
      Nevim jestli je trapnejsi studio,co navazuje na uspechy sve zombie hry, nebo clovek, ktery proti tomu zbytecne remca i kdyz nevidel jediny zaber ze samotne hry.
    • Fakt nevidím spojitost mezi dead island a tímhle ( tedy krom+ zombie, první osoby a pár mechanik jako je sekání různých končetin a upgrade zbraí) podle informací tohle bude spíše hodně podobný mirrors edge + pár prvků z DI.
  • Docela se směju jak u každý zombie hry někteří naříkají to svoje: "další zombie hra", ano může jich být hodně, ale bohužel je těch dobrých hodně málo.
  • God-of-War
    Už vás štvou zombie hry? To mne zajímá, jak reagujete na oznamování dalších stříleček, závodů, strategií a sportů.. fakt bych to rád věděl. Já trham ruce, za každou zombie hru.
    • Já bych teda na tu otázku odpověděl trochu jinak: Už vás štvou zombie hry? Nehrajte je! Já se tím řídím už... no asi už od prvního dílu Resident evil. *15*
      Ba ne, uznávám, že Dead Island byl zajímavej, ale to asi jenom díky bojovýmu systému a sandboxokýmu prostředí. Jinak jak říká klasik: Nuda, nuda, šeď, šeď.
    • Nemám nič proti Zombie hrám, ale miešaš jablka s hruškami. Zombie hra je len tematika, strielačka, stratégia atď. je žáner. lol
      • Naprostá pravda, vždyť i hra se zombíky může být jen další střílečka. Nechápu, kdo ti dal za tvůj příspěvek mínusko :-)
        Já už jsem osobně přezombíkovaný, ale tadyta hra má něco do sebe. Takový zombíkovský Mirrors Edge by mi opravdu nevadil. Hra musí mít nějaký nápad a být v něčem trochu originální, i když samotný hlavní námět už je trochu ohraný. A tady tu originalitu vidím, i když se tvůrci inspirovali řadou dalších her.
    • command42
      freerun&parkour+zombie+otvoreny svet=jasna kupa
  • Whoossain
    Zombíků NENÍ nikdy dost!
    • God-of-War
      Chucku, kolik uděláš kliků?
      • Všechny!!
  • Tak Vam reknu ze jak vidim ty vselijaky marketingovy trailery screeny cut sceny apod a pak si to porovnam s hrou... Mam pocit ze na propagaci se obetuje daleko vic penez i casu nez na vyvoj samotne hry.
    Mozna to nebude tento pripad ale moc tomu neverim.
    Zombiku uz asi mame potopu ale napad parkouru za zasobami vubec neni blbej. Ted uz jenom zbyva pockat jak hra "naplni potencial". *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit