Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jo no jo tak to jo.
  • Pokud ta hra bude aspon z poloviny tak dobra jako dabing tak to bude narez
    • Nedělejte z toho bůh ví co. Ty lidi namluví pár postaviček na pár minut. Ve hře jsou daleko důležitější věci než to, jak je namluvený NPC.

      A jaký to zase bude dojem, když mi tam bude sto hodin kecat 5 najatých herců a pak mi tam jednou promluví nějaká herecká hvězda? Změní to můj dojem z namluvení NPC? To asi sotva že?

      Tahle jména jsou na prvním místě reklama. Je to marketingový tah.
    • ehm..SWTOR.
      • Možná teď dostaneš mrtvici nebo infarkt, ale SWTOR je dobrá hra. Že je to fail a já nevím co je jen mýtus. EA čekala nereálná čísla, což je klasické chování takové společnosti.
  • Hned v prvním questě – Max von Sydow
  • Cleese patří do Fable...
  • Cleese mám rád
  • Tak to jsem tedy nečekal.
    Peter Stormare že není "šokantní"? Vždyť je úplně skvělý (pokud jste tedy viděli film Fargo). John Cleese? Paráda! Bill Nighy? Dokonalej. Zbytek až na Molinu a Brumbála neznám.

    Tihle dabéři jsou prvotřídní, už jsem si pustil i to video a zdá se, že to bude fakt sranda. *4*
    • Malcolm McDowell namluvil prezidenta Edena ve Falloutu 3
      • A zahral si admirala Tolwyna ve Wing Commanderu 3 a 4. Ale teda uprimne, neznat jednoho z nej britskych hercu, tim bych se moc nechlubil.
  • že zrovna vytahujete jennifer hale, která je snad v každé aaa hře...
  • No bude to takový Monty Pythonův mechanický pomeranč říznutý upírama,spidermanem a možná příjde i kouzelník.
    • jonatan.hanzlik
      KDyby taková byla ta hra, neváhal bych s koupí...
  • A hele. Není to Caligula. *1*
  • Co jsem slyšel doposud v betě, bylo dosti průměrné. Ale TES neměla nikdy nějak extra super namluvené postavy, takže ani zde nečekám zázraky. Výjimkou byl samozřejmě císař z Oblivionu - určitě víte, kdo ho namluvil. *3*

    Jedna věc mě mrzí. Existuje řada modifikací do Oblivionu a Skyrimu, kde byla namluvená NPC moddery a to dost kvalitně. Je obrovská škoda, že je nevyužili pro nalouvání postav třeba v tom TESO. Tihle Moddeři by určitě byli levnější a přitom by do toho dali všechno, neboť by to byla čest mít svůj hlas ve velkém MMO.
    • jonatan.hanzlik
      Souhlasím. Už tak Bethesda na komunitu spoléhá hodně když ji potřebuje k tomu, aby hru udělala zábavnější a ještě obsažnější. Nebyl by to od nich vůbec špatný tah, obzvlášť kdyby ho dobře prezentovali na veřejnosti - právě tak jak prezentují tyhle hvězdy. Získali by si další dávku popularity, řekl bych.
      • Možnost zásahu moderů by určitě byla fajn. Nicméně by se mohlo jednat max o textury, modely a voiceover (UI beru jako samozřejmost). Do základních mechanik a mapy by ovšem nemohli. Ale i tak by to byla do půl roku úplně jiná hra, hned by se na ní dalo koukat.
        • jonatan.hanzlik
          Tak jsem to také myslel. MMORPG by se muselo obejít bez větších zásahů do základního systému.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit