Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Permaban je v době Steam refundu kontraproduktivní. Podle mě by ban na půl dne odvedl mnohem lepší službu.
  • Pěkné by bylo, kdyby se hráčovi před smrtí promítl celý život, jak mučil ostatní a teď je na jejich místě. Taková školka pro trolly. Jinak mě ale nenapadá, proč by to chtěl někdo chtít hrat
  • Parada, hra ve ktere jde tak lehce nekomu znechutit cele hrani a jeste se mu vymocit na hlavu, co vic si prat.
  • Tak nějak si říkám, že kdybych měl potřebu nechat se ponížit od trollů, množství bezmozků a rusáků, tak by asi bylo jednodušší a účelnější účastnit se diskuzí na novinkách, idnesu apod...
    • Anebo se muzes naucit hrat a prestat kazit hry ostatnim. Pak nebudes muset skemrat, ale budes ownit.
      • TheGGG
        i ten nejvíc badass hráč stejně dříve či později umře. No a čím větší skiller, tím hru víc hraje a tím větší šance že zemře. Pak už jen bye 10 éček
    • ...nebo diskuzí na games.cz
  • Určitě si to koupím, abych se mohl nechat zastřelit, pochcat, ponížit a za odměnu dostal permaban. To už ty prachy radši vyhodím z okna.
    • Prophet
      10 dolarů na tohle, to jako fakt? Bez urážky, ale za těch cca 238 Kč jsem si kupoval Metal Gear Solid V: Ground Zero a vyvojáři One life by chtěli stejnou cenu za tuhle sra*ku?
    • nightborne
      Asi tak, no... držte mě zpátky, jinak si to honem poběžím předobjednat!
  • Nevidím v tom problém - do 2 hodin hraní můžete zažádat o refund. A déle tam nikdo nepřežije. Ve výsledku autoři na tomto nesmyslu nevydělají vůbec nic.
    • vsadím boty, že tam bude něco jako povinný dvouhodinový tutoriál :D
  • Nesmyslný koncept. V každé takové hře se najdou trollové, co jen čekají na nové hráče a ty s radostí zabijí. Když dávají takovou možnost ukančit někoho hraní, budou z toho mít tito trollové doslova orgasmus. Osobně doufám, že tato hra neuspěje. Nemám rád nesmyslné koncepty. A přitom je takových konceptů, co tu chybí... A stejně se vymýšlí buď jen kopie kopií, nebo úplné nesmysly jako je toto. *7*
  • jakubc
    stačí přidat mikrotransakci "Za 10 dolarů můžete pokračovat ve hře"...
    • Tak už víme kam přešel Almir...
  • Rusaci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit