Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja jen tajne doufam ze na to bude cestina jinak je to pro me nehratelne
  • Už nemůžu dospat až za čechoslováky vydrtím němce a za němce vydrtím zbytek světa! *14* *1*
  • Už se nemůžu dočkat až to vyjde !!!! *14* *14* *14*
  • Super. Zničit Rusko jednou provždy a bude v budoucnu klid.
    • Tohle mě taky na hrách od paradoxu baví nejvíc. Nejlepší je achevement baltic crusader v EU4 (obsaď rusko a krym a konvertuj všechny provincie ke křesťanství, začni za teutonic nebo livonian order). Podařilo se mi to za slabší Livonian order.
  • "Líbí" se mi, jak naprosto kálí na grafiku. Proč i taková strategie nemuže vypadat dobře jako Total war? Na druhou stranu jsem rád že udělali kruček smerem k prehlednemu menu a napríklad ruzne vyvojove stromy (focus tree, doktríny) se vám otevrou v samostatnem okne pres celou obrazovku a ne jak v EU IV, kde byl tech tree v miniaturním okne velikosti zlomku obrazovky a malinký font bylo treba luštit lupou... *7*
    • Magister_Peditum
      Až bude mít Total War jen 1/4 možností jakékoliv grand strategie od Paradoxu, tak můžeme začít srovnávat... *7*
    • walltar
      No tak oproti HOI 3 je tam obří spousta grafiky... Bych ale řekl, že to dělají jak to dělají, protože lidi co hrajou grand strategie až tak grafika nezajímá.

      Osobně jsem stejně většinu doby v těchhle hrách odzoomovaný, takže jednotky ani moc nevidím. Takže pokud by jednotky byly jen boxy bez grafiky, tak mě to bude celkem šumák. Třeba jsem vždycky u EU4 přemýšlel, jak by to bylo super, kdyby místo animovaných jednotek byly nějaké 3D ukazatele...
      • mluv za sebe, ja hraji grand strategie a grafika mne zajímá, v EU4 jsem naopak premýšlel jaké by to bylo super kdyby turek mel dobovou tureckou uniformu, francouz francouzskou atd. Tedy ono to prý existuje, ale jako placené DLC
      • TheGGG
        tak to já u strategie mám jen zoom a lidi co chcou jen boxy jsou pro mě marťani...
      • Jsou tam NATO counters a muzes vypnout 3d modely.
    • Llour
      Jenže strategická mapa v Total War je silně zjednodušená pouze na hrstku měst. V grand strategiích máš tisíce provincií. Je zbytečné extra detailní znázornění, které by jsi stejně kvůli přehlednosti a omezení zoomu ani nemohl pozorovat. Nehledě na to, že terén je zde daleko přesněji zaznamenán, než v TW.
      • TW je taky grand strategie; a co bych to nemohl pozorovat, vždyt na obrazcích je videt že tam mají stromečky a budovy akorát to vypadá blbe no...
        Ono když se rozhodli vykálet na grafiku tak k čemu vlastne delají nový díl, to mužem hrat rovnou ty stary HoI...

        Alespon mne zajíma jestli napr. budou mít nemecke letadla jiný model (historicky verohodný) jako ty ruske a taky jiný model pnáčku s dobovou uniformou, nebo to opet dostaneme až jako placené DLC...
        • walltar
          To už jako DLC je... tohle je s tou lepší Edicí co stojí o 10€ víc.

          Heavy Cruiser Pack (cosmetic): Seven heavy cruisers available for both Axis and Allies - Exeter, Prinz Eugen and Mogami amongst others.
          Soviet Tank Pack (cosmetic): Eight tanks for when playing as Soviet, ranging from light all the way up to Super Heavy.
          US Tank Pack (cosmetic): Eight tanks for when playing as USA, ranging from light all the way up to Super Heavy.
          British Tank Pack (cosmetic): Eight tanks for when playing as United Kingdom, ranging from light all the way up to Super Heavy.
          German Tank Pack (cosmetic): Eight tanks for when playing as Germany, ranging from light all the way up to Super Heavy.
          French Tank Pack (cosmetic): Eight tanks for when playing as France, ranging from light all the way up to Super Heavy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit