Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neví někdo jaká bude distribuce? Nemůžu to najít na žádném e-shopu. Touhle dobou už jsou většinou hry aspoň k nahlédnutí na e-shopech. Díky

  • victor

    Tak GTX 635M tuhle hru už v koukatelném framerate nedává ... škoda :/

  • Lukyz

    "Tvůrci do hry zapracovali systém, který pomáhá vozidlům vzadu, a naopak mírně omezuje ta vpředu" To je přeci klasický catch up systém, který je v závodních hrách snad od nepaměti -> naštěstí ho lze vypnout.

    Jinak hru můžu fakt všema deseti doporučit, backnul jsem už kdysi na KS, kde neuspěli a pak hned jak spustili EA na Steamu. Je to prostě moderní Rollcage a neuvěřitelná zábava ✌️

  • MickeyMutant

    "Čtyřstopá vozidla" jako že mají čtyři kola, Patriku, jo?

    Odkaz na PS blog nefunguje (tenhle snad ano) a rychlost 1234 km/h jsi vzal bůhví odkud, že? 700 mph dává v kilometrech trochu fádnější číslo🙂

    • tvl..co někomu leží v žaludku..

      • MickeyMutant

        Tohle mi v žaludku neleží, to jsou jen obyčejné chyby, že nenaskočí nějaký odkaz nebo celkem pochopitelná záměna dvoustopá / čtyřstopá vozidla. Pokud bych měl říct, co mi spíš "leží v žaludku", tak bych musel jmenovat celkový styl psaní Patrika Hajdy. Jsou to občas opravdu děsné texty, co se blbě čtou, jsou prorostlé neobratnostmi, nelogičnostmi, zbytečnostmi, a je z nich cítit, jak autor zápolí s jazykem anebo s časem (a jazykem taky). Kdyby si to aspoň jednou za trest po sobě nahlas přečetl. Novinář může mít sebelepší přehled, ale když to ze sebe nevydoluje do záživné formy, tak je to na nic.

        Je fakt, že kdysi, když do Games přišel, to bylo mnohem horší, někdy i na úrovni Honzy Konfršta blahé paměti (oba pány osobně neznám), ale stejně i teď tyhle články nejsou nic, co bych se nebál rozkliknout, když uvidím nadpis s jeho jménem. Bohužel.

    • patrik-hajda

      Čtyřstopá je samozřejmě fail. Odkaz normálně funguje. Tisková zpráva uvádí maximálku 767 mil za hodinu.

      • MickeyMutant

        Ok, rychlost uvádí 700 mph i 767 mph, jinde dokonce "do 1000 km/h", takže nejspíš nebude do kamene tesaná. Odkaz nyní funkční, před chvilkou házel chybu, tak je teď v diskuzi pro sichr ještě jeden.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit