Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nějak nechápu proč se mluví o zbavení se craftovani. Je MTG, drží se pravidel Magicu, které fungují víc než 20 let... Je škoda, že to psal někdo, kdo MTG nezná.
  • Už se těším, zní to docela přívětivě k občasným hráčům :). Magicy jsem si už dlouho nezahrál, co mám děti, už nemám čas jezdit s papírovýma kartičkama do herny na turnaje, tak takovouhle free to play zábavu uvítám.
    • Na Steamu je Magic Online. Já se ke hraní vrátil po 15 letech, ale kvůli dětí nemám čas na pravidelné hraní a ani na drafty. Tohle mi poskytuje ideální odreagování plus zjistíš novinky v aktuálních sadách. A MTG Online je taky zdarma, pokud se nerozhodneš kupovat boostery za peníze.
  • Pusťte si Gwent...
    • Ten mne vůbec neoslovil, v Zaklínačovi mne moc bavil a hrál jsem ho tam hodně, ale ten samostatně hratelnej funguje jinak a nějak mne nechytnul.
  • "Další odměnou při běžném hraní bude náhodná karta po každém vítězství (až 30 denně)."

    Jen bych podotknul, ze tady WotC rikali, ze to testuji a uvidi se, jestli to zustane, nejak se to zmeni nebo to vyhodi uplne, takze neni zaruceno, ze to ve hre bude.
  • Popa: magic the gathering je 5x starší jak hearthstone a právě hearthstone je dost podobnej magicu.... O proti hearhstonu je mnohem hratelnejsi a obsáhlejší
    • Jsem rád, že lidi chápou, jak jsem to myslel a co si myslim o autorovi článku a jeho přehledu o karetních hrách...Ale projistotu připomínám, že te´d i předtím to byla ironie
  • "tak trochu na způsob hearthstonovské Arény"

    jasně, Magic je jen další sprostá kopie heartstone a mimojiné okopírovala i arénu a nazvala jí draft :)
    • Ten draft, jak je prezentovanej vubec nedava smysl, draft, aby daval smysl, tak je nutny draftovat karty, aby dali smysluplnej balicek a na zaver se vybiraji karty podle umisteni. Pokud je to nastaveny tak, ze hraci si hned pri draftovani vybiraji karty, ktere jim zustanou, tak si kazdej vytahne rare i kdyz jim pri samotnym draftu bude k nicemu.
      • Do jistý míry máš pravdu, že si člověk uškodí, když si vezme kartu jenom proto, aby ji měl, ale na druhou stranu si zase můžeš poškodit deck, se kterým bys mohl uhrát lepší skóre a lepší odměny, takže záleží, jak moc tu kartu budeš chtít.

        Tohle je pozůstatek systému, kdy v reálu draftovalo více lidí a karty si posílali, takže mělo smysl třeba brát věci, co se ti nehoděj jenom, aby je nikdo nedostal. Někdy se to řešilo i tzv. backdraftem, kdy všichni zůčastnění věděli, že místo cen na konci se vyberou ode všech réra, mythicy a foily, aby si je lidé mohli podle umístění mohli postupně rozebrat (nemělo smysl brát drahé karty, co stály za pendrek, když se neumístíš vysoko + větší motivace nebo nervy, když někdo otevřel něco drahého).
    • ales.smutny
      Vzhledem k tomu, že Vašek hraje Magic o "pár" let déle, než vůbec HS existuje, zkoušíš dělat chytrého na špatném hrobě. To, co píšeš ty, samozřejmě v článku řečeno není, jen je to nejsnazší přirovnání pro ty, kteří znají HS a ne MtG (a těch je opravdu hodně). Možná by to chtělo nevkládat křečovitě lidem do úst to, co neřekli...
    • Dej si facku, malý fracku.
  • zlatej Hearthstone
    • Fuj ale, podle tvého přízpěvku tipuji, že jsi Magicy nikdy nehrál. Ta hra je daleko komplexnější, než Heartstone, nebo ostatní podobné moderní online karetky (jako Elder Scrolls Legends, Sol Forge atd.).

      A nastavení Free to play režimu zatím zní docela fajn, na to, že zatím byly Magicy s plnohodnotným deckbuildingem vždy jen placené (Magic the Gathering Online), myšleno, jako papírové, kupovala se každá karta za real peníze, resp. tixy.
    • Môžeš pri tom aj jesť, písať na facebooku, odbiehať - niečo ako maty *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit