Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už to konečně celé vyšlo?
  • Čau jestli máte někdo zájem přidat se do Česko-Slovenského ostrostřeleckého regimentu (konfederace) kontaktujte mě přes steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198064792821/

    mimochodem nejedná se ani tak o reklamu, spíš tím chci říct že ve hře jsou regimenty kterým budou velet důstojníci a ti nedovolí dělat hráčům blbosti.
  • Jack1947
    Hmm zní to dobře ale v reálu to bude plné trollů a hráčů co jak již bylo někým řečemno honi K/D... nápad dobrý (připomělo mi to battlegrounds mod do BF2).
    • V reálu to tak vůbec není.Já jsem třeba ve West Virginia army a musí se plnit příkazy a povyšování a popravy normálně existují.

      Nicméně u nás žádný troll není akorát armáda a popravy se proto nedějí vůbec.
  • Mohli by sa plnenie uloh od generalov davat nejake body ktore by sa vyuzili aby to hraci plnili
  • Sr_Lobo
    Backed! Sergant tier B-) Po Verdunu dalsi nadejna historicka dobrot!
  • Chci takovou hru, ale z období Americké revoluce - 18. století, nebo boje 's' a 'proti' indiánům s křesadlovými zbraněmi *16*
    • Magister_Peditum
      Existuje mod 1776 American Revolution k M&B.
  • Tohle a první světová, hry na které se vyplatí snad přispět, je otázka jak to zmáknou podle mne to bude vždy chaos viz Verdun. I tak to za to stojí protože těhle her je zlomek.
  • Tak trochu se bojím, že zážitek z bitvy bude dost stát a padat na chování hráčů, protože bez dobré komunikace si nedovedu představit, aby tak velký počet lidí nějak efektivně kooperoval na bitevním poli, takže se obávám, že se to může zvrhnout v teamdeathmatch kde se nebudou plnit úkoly a bude se hrát na K/D ratio.
    • Třeba u Napoleonic Wars který hraju je to vyřešené tvořením regimentů mezi hráči které mají od 15 až po několik set členů, které bývají dobře organizované a to potom bitvy 100vs100 jsou krásným prožitkem ,kde každý hráč ví kde je jeho místo v linii, kavalerii či u dělostřelectva a občasné výlevy jedinců(trollů) jsou šmahem ukončeny adminem serveru.Podobné to bude snad i u této hry vždyt také vychází z jednoho modu občanské války Napoleonic a budou to hrát ti samí lidé co takovéhle akce organizovaly každý den.
    • Magister_Peditum
      Bez party přátel si tohle nemáš šanci užít. To je stejné i u Napoleonic Wars. Popřípadě mít štěstí na lidi, které tohle období zajímá i z historického hlediska. Nějaký casual hráči tudíž spíš ne.
    • Inquisitor
      Tohle se dá hrát jenom s partou lidí, která to dodržuje, jinak tam bude půlka běhat jak pošuci a střílet po všem co se hne.
    • možná kdyby existoval způsob, jak do hry zavést systém hodností a důstojníků, kteří by měli právo perzekuovat hráče co se nechovaj jak maj když neposlouchaj rozkazy, jenže jak to udělat, aby se do těchto pozic nedostali blbci či trollové.. snad jedině, kdyby to byly čistě AI charaktery, takový AI generál, co by zavelel "zteč na támhle ten kopec" a kdo by neuposlechl, dostal by nějaký postih, nebo rovnou kulku do hlavy, kdyby se otočil a utíkal opačným směrem, demokracie v armádě nikdy nefungovala a nefunguje ani ve válečných hrách, pak je z toho hned holubník
  • wenceslaus
    Spíš než na M&B jsem si vzpomněl na HL2 mod Battlegrounds (zvl na Linebattles servery)

    Každopádně to vypadá opravdu pěkně. Počkám pár dní a asi na ten KS přispěju, tahle hra si to zaslouží.
  • Těžko skrývat nadšení. Jen doufám, že vážně nebude nutný bojovat v lajnách..jako autenticita je fajn ale přece nemusíme být za blbce ne?
    • Magister_Peditum
      Obávám se, že tahle hra nebude pro tebe.
      • Takže si myslíš, že třeba v multiplayeru bude člověk donucený stát tupě v lajně? Protože jen na základě toho můžeš tvrdit, že hra nebude pro mě. víc jsem neřekl..
        • Magister_Peditum
          Protože, když nebude tvůj tým střílet salvou, tak prd trefí? Pokud chceš střílet mušketou alá Rambo, tak si můžeš posloužit v GTA 5.
          • chápu, že jste ve škole asi ještě nedělali pravděpodobnost, ale tvrdit, že pokud 10 chlapů vystřelí najednou na 10 chlapů, mají větší šanci trefit těch chlapů víc, než kdyby každej vystřelili zvlášť, chlapče, tady v tom máš trochu guláš. (ve skutečnosti je to přesně naopak – vystřelíte-li najednou, je tu možnost, že všichni míříte na stejný místo a nasypete do jednoho chlapa 10 olověnejch kulí, naopak pokud každý střílíte zvlášť, tahle penalta mizí. a zůstává už jen nepřesnost zbraně, schopnost/neschopnost střelce + snad povětrnostní podmínky. Oplácím stejným tónem, jako do mě obranářsky valíš odkudsi vytažený kecy o Rambovi a GTA.
            • Magister_Peditum
              V GTA 5 máš přesnou mušketu s daleko rychlejším nabíjením. Takže jsem ti radil v dobré víře. Toho chlapce si nech jako oslovení pro svou "milou". Bavíme se o tehdejší taktice. Pokus budeš hrát za "ostrostřelecké" jednotky, tak samozřejmě v nějaké formaci "rameno na rameni" být nemusíš, ale 90% vojáků to tak mělo. Stejně jako musíš doržovat formace v Empire:Total War, tak tě hra velmi pravděpodobně donutí to dodržovat i tady. Pokud na to nechceš přistoupit a hrát hru jako moderní střílečku, tak opakuji, ta hra není pro tebe. *2*
        • Inquisitor
          Protože v tý době byla taková taktika boje. Co z toho bude, když si tam každý bude dělat co chce? Pokud nechceš dodržovat strategii a taktiku tehdejšího boje, tak to asi pro tebe není. To potom můžeš hrát jakoukoli jinou MP střílečku. Takhle bys to ostatním jenom kazil.
          • v te dobe se radova taktika uz nepouzivala, bojovalo se spis v rojnicich, ktere byly mensi a vojaci v nich nestali tak tesne u sebe
            • Magister_Peditum
              V tom případě se mrkni třeba na film Gettysburg...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit