Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Historie se opakuje a je čím dál, tím nudnější...kolik Pursuitů mají sakra v plánu? :-D
  • Did I ever tell you the definition of "insanity"?
  • Zajimavy co s touhle znackou dokazali udelat :) Jako malej kluk jsem mi sel pri vysloveni Need For Speed mraz pozdaech jak jsem k te znacce vzhlizel a ted uz mi to prijde spise jako nejaka nadavka a soucasne symbol neceho... no dal to nerozvadet.
    Congratulations...
  • Vidim z toho ten criterionskej jízdní model, kterej je podle me hroznej, kazdou druhou zatacku jezdit smykem je trapny.
  • Serie NFS je bohužel po smrti. Nechápu, když jim každý rok říkáme, ať udělají další Undergroundy s tuněním auta, proč to neudělají a stále padají do hlubší a hlubší žumpy s každým dalším dílem.
  • Radioaktivni_surikata
    Ty zvuky jsou nahraný z reálnejch aut. Lambo je Lambo, Ferrari Ferrari. Dejte to do hry a máte u mě jedno velký plus, protože vysavače mě už poslouchat nebaví.
  • ja zrovna nainstaloval nfs mw (zadarmo k simcity) a to byla takova hruza ze jsem to hned musel odinstalovat. alespon na klavesnici nehratelne, mozna volant nebo gamepad by bylo o necem jinem
    • Na klávesnici nehratelné??! ... heh ... amatére
    • jo, to je hnuj, dalsi symptom konzolovyho moru, criterion meli zustat u burnoutu, ty me docela bavily *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit